Wpis z mikrobloga

Słyszałem ze ktoś z rządzących poruszył ten problem. Mianowicie dostęp do miejskich basenów. Przedsiębiorstwa czy tam szkółki wynajmują całe baseny a dla zwykłych użytkowników zostaje po kilka godzin ogólnodostępnych, podczas których oczywiście panuje tłok bo chcąc nie chcąc wszyscy chętni są skazani na wąski przedział czasowy. Wczoraj byłem kilkanaście minut przed ta godzina ogólnodostępna i basen wyglada pic rel. No to jest kpina. #basen na lukasinskiego w #czestochowa Jak to wyglada w innych miastach? Czy istnieją jakieś petycje żeby skończyć z ta patologia? #zalesie
kanciak12 - Słyszałem ze ktoś z rządzących poruszył ten problem. Mianowicie dostęp do...

źródło: comment_1640174715NyFaYNOPa1fuxhpqONQ2Fp.jpg

Pobierz
  • 6
@kanciak12: Na parku wodnym nie jest lepiej - Z trzech torów jeden wyłączają na szkółkę pływania a ludzie się cisną na dwóch torach w godzinach szczytu.
Żeby jeszcze uczący się pływali to nie zazwyczaj drepczą w miejscu. Blokują cały tor żeby uczyć ludzi trzymać się na wodzie…
@kanciak12: to fakt, szczególnie denerwujące jest poszatkowanie grafiku. Basen mógłby być ogólnodostępny w godzinach dajmy na to 16-21, a w praktyce od 17-18 wypada bo jest rezerwacja i de facto jak ktoś nie dotrze w punkt 16:00 to nie ma sensu na ten basen przychodzić aż do 18.

Choć jeśli o samą Częstochowę chodzi, to trzeba przyznać, że strach przed koroną oraz aquapark i tak znacznie poprawiły sytuację basenową. Jakiegoś wielkiego
@kanciak12: zależy od pory dnia i konkretnego dnia - sa dni że jest prawie pusto i trzy tory luzem 16-18 albo niewielkie obłożenie ale było już pare razy tak ze 1 tor wyłączony a 2 oblężone i wtedy trzeba przeczekać bo inaczej jest tragedia
@Singularity00:

Żeby jeszcze uczący się pływali to nie zazwyczaj drepczą w miejscu. Blokują cały tor żeby uczyć ludzi trzymać się na wodzie…

Chyba nauka pływania polega na tym, że się uczysz pływać.