Wpis z mikrobloga

wpadłem w blackscreena na Realme C21Y
problem jak na filmiku, jednak nie odklikałem z powrotem na Automatic contrast, tylko chyba odruchowo kliknąłem wstecz ()
teraz nie mam pojęcia jak z tego wybrnąć ;__;
próbuję kombinacji hard resetu - wyłączam, włączam trzymając Power i VolDown, później puszczam Power, ale po logach Realme już jedynie blacksreen mi się pojawia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
nie wiem, może źle klikam? może nie udaje mi się go wyłączyć? (trzymam power dopóki ekran się nie wygasi, później przyciskami sprawdzam czy reaguje.. jeśli nie, to zakładam że się wyłączył..)

Jakieś pomysły co z tym fantem zrobić?

#realme #android #awaria #pytaniedoeksperta #smartfon #telefony
Marcinnx - wpadłem w blackscreena na Realme C21Y
problem jak na filmiku, jednak nie ...
  • 29
@Marcinnx @Marcinnx hmm żeby wejść w recovery to z poziomu wyłączonego telefonu musisz nacisnąć i przytrzymać jednocześnie power u vol down. Robisz to ale po pojawieniu się napisu REALME powinieneś po ok sekundzie puścić OBA przyciski. Dalej wybierasz język na english i jesteś w recovery.

Zobacz: https://youtu.be/N3MeKTRfAjY

Jeśli po napisie REALME "wskoczy ciemność" to zrób to co ten gość z powyższego linka "na ślepo".

Druga metoda to wgrać oficjalny firmware Realme za
@Marcinnx no wlaśnie. To trzeba probować z wgraniem świeżego firmware. Sterowniki odpowiednie muszą tylko zaskoczyć. O powinno być ok. Masz moze inny komp w domu?

Z tym czymś aż wstyd troche oddawać na gwarancję.
Jak się sterowniki beda ok


@Ukiel_X: powiedz jeszcze proszę, skąd sterowniki ściągnąć najlepiej w takim wypadku, żeby nic nie zepsuć? ;D
bo te automatyczne z realme flashtool chyba są niewystarczające..