Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
W końcu udało mi się rozpakować wykopakę.
I ilość elementów mnie zaskoczyła.
Widać że mireczek spędził trochę czasu na lurkowanie i spersonalizowanie.
Moim Mikołajem okazał się @Phillippus (możecie go kojarzyć z tego że po melanżu posadził choinkę przed blokiem która nadal rośnie i ma się dobrze).
Ale przechodzą do samej paki
W paczce były dwa główne elementy.
Multitool który wygląda całkiem fajnie. Lubię zbierać ładne narzędzia więc to idealnie się wpasowało w mój gust.
Drugim elementem jest kubek ale nie byle jaki kubek. Jest to kubek z Panem kierowcą - mistrzem świata piątkowych treningów z innym humorkiem każdego dnia. Zdjęcie kubka możecie podziwiać w komentarzu.
Do kubka są jeszcze 2 łyżeczki w kształcie klucza które też są super.
Redbull już jest pity by uczcić kolejny dzień z Verstappenem na tronie Rajdów formuły pierwszej. A brelok przy kluczach.
Szkloki - zawsze chciałem spróbować ale nigdy nie było okazji.
Piwka ze ślunska też chętnie spróbuję.
Skiety z napisem majster już zakosiła różowa.
W paczce były szokobonsy i cała skarpeta Michałków niestety różowa większość już ukradła.
Podsumowując, paczka super i nie spodziewałem się tylu rzeczy.
Dzięki mireczku i wesołych świąt
#wykopaka #pokapake
A i mam nadzieję że nie masz mi za złe że wykorzystałem karton w którym mi wysłałeś rzeczy do wysyłki swojej wykopaki.q
Pobierz
źródło: comment_164012001822U6p1CgqwhNPxyGb1TgEM.jpg
  • 7
@Reloaad XD i wszystko jasne z tym kartonem bo tak jak zobaczyłem wpis to miałem mindfucka. Trochę czekałem na to jak otworzysz paczuche ale w końcu się udało ( ͡º ͜ʖ͡º) Cieszę się, że się spodobał prezent! Proszę potem jakaś fotę z łyżką w kubku i kawusia!()