Wpis z mikrobloga

Hej mirki duże i małe, jaki smartfon do 1200 zł polecacie? Zależy mi na dużej pamięci wbudowanej (dużo to dla mnie od 64 GB), dobrym procesorze i RAMie (chodzi o to, by się nie zawieszał - telefonu używam do pracy, często mam otwartych kilka aplikacji naraz), wejściu słuchawkowym, pojemnej baterii i... niskiej jasności (albo raczej szerokim zakresie ustawień jasności?). Niestety kompletnie nie wiem jakie procesory są dobre i jak sprawdzić jasność ekranu w specyfikacji (pomijam chodzenie po sklepach i włączanie każdego smartfonu xD).
Znacie coś dobrego? Jakieś Xiaomi, Motorola, POCO...?

#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #smartfon #telefony #technologia #polecciecos
  • 7
@rzultahonda: jezeli uzywasz telefonu do pracy to polecam z miejsca odrzucic wynalazki typu xiaomi i poco. Mam sluzbowego xiaomi mi 11 lite 5g i czasami #!$%@? takie rzeczy jakie na żadnym innym telefonie mi się nie zdarzały, typu znika mi kompletnie połączenie z ekranu i z belki powiadomien i nie mogę go zakończyć/dać na głośnomówiący/nic kompletnie. Lepiej pójść w samsunga albo motorolę czy nawet oppo bo te telefony mają znacznie znacznie
@vvertoi: Dziękuję. Wiadomo czemu coś takiego xiaomi/poco odjaniepawlają?
Btw. Obecnie mam Huawei i też mi takie rzeczy robi, nawet gorzej (ale to też kwestia tego, że sporo przeszedł). Myślałam że Xiaomi będzie lepsze.