Wpis z mikrobloga

dlaczego "mężczyźni" muszą wszędzie tak spermić?
ostatnio 2 sytuacje:
1. Sytuacja:
tankuje na stacji, przedemna jakis dziadek 60 letni, ładna blondi na kasie, rozmawiają, a dziadek :"ooo taka sliczniutka Pani, piekna, ojjj zebym byl mlodszy, hihihi, dziękuje słodziutka"
2. sytuacja:
plyne promem, gosc okolo 40 letni, startuje do kelnerki, (ona solidne 9/10) typ wlosow na glowie ma mniej niz ja na ręce, niechlujny ubiór, jakis taki malo pewny siebie i akurat przechodzilem i slysze: "bardzo Pani fajna, taka ladna, mnostwo pracy pewnie caly czas, no nic wszystkiego najlepszego na swieta, wesolych swiat, dobrego nowego roku" ona na odpieprz sie odpowiada :"dzieki" widac ze zero zainteresowania na co typ
- "dalabys mi do siebie nr telefonu
?"
Ona:
-"nie"
gosc, odchoszi z glowa w dół, przybity jak nie wiem

po 1. Omg!!!!!! Po 2. Omggg
dlaczego gosc wogole startuje do takiej laski? Czy on nie ma lustra? Ok mniejsze moze probowac, moze akurat jej sie spodobal ale ta laska ma dziesiatki takich propozycji jednej nocy!!!!!
po kolejne; widac bylo jaki byl przybity, po odmowie, 0 pewnosci siebie, 0 zachowania jak mezczyzna, wygladalo to tragicznie, dramat.
I dlaczsgo wy ludzie tak spermicie do kobiet?????!!! To na zywo tak wyglada to ja sie boje wiedziec co wy musicie pisac przsz internet. Az mnie glowa boli
chcecie sie z kobieta spotkac / wymienic tel - fajnie, nie to niech spada na drzewo, a nie skaczecie jak malpy na widok banana wkolo niej, zapamietajcie to nie tylko ty tracisz ale ona i moze tracic, pod warunkiem ofc ze jestes high value
zacznijcie sie ludzie szanowac, nie to nie!!!!

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach