Wpis z mikrobloga

Jestem zadowolniony z dnia w pracy dziś
1. Jeden p0laczek cwaniak próbował mi z zazdrości robić pod górę to sprowadziłem go do pionu. Nie że jakimiś wyzwiskami ale kulturalnie i spokojnie bardzo i gość spalił buraka. Generalnie sukces i największy cwaniak w zakładzie unika mnie jak ognia.
2. Po świętach podpisuję nowy kontrakt na dłuższy okres czasu za większą kasę i jako prawa ręka przełożonego NIEMCA, zabijcie mnie ale nie wiem jak to po niemiecku się nazywa xD
3. Mój niemiecki jest coraz lepszy do tego stopnia ze mój szef wzywa mnie jeśli chce się z jakimś Polakiem w robocie dogadać i robię za tłumacza. Może i za to nie mam zysku ale satysfakcję dużą a to jest bezcenne.
Tak się żyje na tym zachodzie we wschodnich Niemczech xD

  • 25
@OraclePL: Panie takich rzeczy ja nie mówię bo pół wykopu powie ze w tydzień więcej tu zarabia w Polsce. No i co gdzie i jak robię tez zostawiam dla sienie bo już 3 osoby z okolicy mnie próbowały stalkować.
@droid43210: Mordo nie musisz tu znać języka żeby przykładowo pracować w tym zakładzie w którym ja jestem. A takie podstawy żeby zakupy zrobić tj w kasie zapłacić same w głowę wejdą
3. Mój niemiecki jest coraz lepszy do tego stopnia ze mój szef wzywa mnie jeśli chce się z jakimś Polakiem w robocie dogadać i robię za tłumacza. Może i za to nie mam zysku ale satysfakcję dużą a to jest bezcenne


@obserwatorrr: Też kiedyś miałem takie marzenie a wyszło tak że szef mnie wzywał jak trzeba było coś wytłumaczyć Ukraińcowi, Ukraiński znam lepiej jak Angielski
Jak do tego doszło (