Wpis z mikrobloga

Mirki jest problem z tym bandytom.
Ten młody dżentelmen dochodzi do tego miejsca na schodach i to było na tyle... Niby spoko (zawsze to mniej sprzątania), ale jednak coś nie tak. Któregos razu wziąłem go na ręce i zaniosłem na górę. Młodemu tak serduszko biło, że myślałem, że wyskoczy zaraz () wiadomka ze behawiorysta mógłby załatwić problem ale od czego jest wykop i ich eksperci ( ͡º ͜ʖ͡º)
zwinny_misiek - Mirki jest problem z tym bandytom.
Ten młody dżentelmen dochodzi do t...

źródło: comment_1640098245RxB1rrJEQorArWXcsyLImj.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blaskun: > przegłódź go

Diabeł złapał Polaka, Rosjanina i Niemca. Mówi do nich:
- Wypuszczę was dopiero za rok, ale musicie spełnić 1 warunek. Dam wam po psie i musicie przez ten rok nauczyć go jakiejś sztuczki. Musicie również wiedzieć, że każdy z was dostanie jedzenie tylko dla jednej osoby, albo pies będzie jadł, albo ty. Przychodzi diabeł po roku, wchodzi do Niemca, patrzy Niemiec chudy jak sztacheta, pies gruby jak beka.
- No Niemiec, coś nauczył tego psa?
Niemiec mówi
  • Odpowiedz
  • 0
@Blaskun ogólnie ten pomysł mi się najbardziej podoba. Nie ze sam pomysł głodzenia psa, a to że koniec końców będzie musiał cos zjeść i wejść na górę. Ale czy z drugiej strony jest sens go meczyc o takie byle gówno? To coś na zasadzie,bo mi się chce by wchodził na górę BO TAK. W sumie nw
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zwinny_misiek: nic na siłę bo jak się zrazi jeszcze bardziej to dupa. Wnoś go czasem na górę niech pobuszuje sam w spokoju, a potem znoś. Jak wziąłem swojego ze schroniska to nie chciał się ruszyć spod klatki, bał się schodów, a ulica to była bariera nie do przekroczenia nawet na rękach. Ale ciężko to tak na raz wytłumaczyć. Długa cierpliwa praca
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zwinny_misiek: a wejść na górę żeby Cię nie widział i wołać go zachęcając dobrym żarciem? Moja się tak przełamała na schodach, że lęk separacyjny był większy niż przed schodami i w końcu przybiegła, a potem jakoś poszło
  • Odpowiedz
@zwinny_misiek: U mnie był problem ze śliskimi schodami - są takie przezroczyste chropowate naklejki na allegro za grosze. I druga sprawa - moja chodzi zawsze "od ściany". Spróbuj może zabrać to legowisko, żeby miał szansę wejść od "bezpiecznej" strony.
  • Odpowiedz