Wpis z mikrobloga

@mako37: To głupie się wydaje, ale odkąd ładuję codziennie/prawie codziennie witaminę C czy rutinoscrobin to nic takiego mnie nie bierze. A zawsze byłem ciągle chory
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@DywanTv no ja całe życie praktycznie nie chorowałem jak już to 2 dni max raz w roku, i jak młody buk xd człowiek ledwie 30 lat przekroczył i wrak... Ehh xd
  • Odpowiedz
@dumnazielonka: najgorzej, czlowiek zaszczepiony, dobrze sie odzywia, cwiczy, nie pali, spi ile trzeba i pyk 4 dzien z łóżka nie moze wyjść.. Ostatnie tygodnie pracy psu w dupe. Ech, nie ma nawet co sie denerwować
  • Odpowiedz
@mako37: Mam tak samo mirek, kończę ten rok będąc w #!$%@? słabszym niż rok temu. Tez co chwile chory, raz prawie dwa miesiące przerwy od treningów przez poobijane żebra. Ale trzeba pchać ten kamień dalej, może kolejny rok będzie lepszy :D
  • Odpowiedz
@facefear: ja nie chce wyjść na szura ale tak choruje odkąd się zaszczepiłem xd nie wiem czy to zbieg okoliczności czy dostałem wadliwego chipa... ehh
@Bartekgkw: No ja akurat wiem, że jestem silniejszy bo widzę to po swoich treningach tylko ten test maxów to taka wisienka na torcie miała być, i ten tydzień byłby idealny do tego xd A tu z 3 tyg bedzie trzeba przełożyć jak się znów nie
  • Odpowiedz