Wpis z mikrobloga

@Kaczorra: ja też a nie mogę bo mnie zmogło. Lepiej pochwal się w czym śmigasz. Raki i stuptuty na butach czy narty lub rakiety? Sam pomykałem tylko w tym pierwszym ale chciałbym kiedyś zaatakować góry zimą "na fokach" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@droid43210: to jest coś wspaniałego taka impreza w chatce, gdy za oknem hula śnieżyca ( ͡° ͜ʖ ͡°). Życzę dobrej zabawy :)

@maslan63: dzięki Mireczku :). Jak przemakasz to polecam zainwestować w nieco lepsze ciuchy, poczujesz dużą różnicę i ulgę :)

@sprzedalem-psa-chinczykom: mówią, że nazwa "biała" jest od prania prześcieradeł w rzece, ale od takich widoków też może być ;)

@kontodlabeki: to tylko krótki,
  • Odpowiedz
natomiast do rakiet się cały czas przymierzam i nie mogę zebrać do kupienia


@Kaczorra: nie kupuj, wypożycz, sprawdź kilka razy w różnych warunkach, dopiero kup. Inaczej będziesz miał kolejnego grata w domu. Mnie tak znajomi chcieli kiedyś na zakup kajaka namówić. Mówili że będzie fajnie na ścianie wyglądał, a ja już mam jeden pokój rowerami zagracony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kaczorra: żartujesz? Mam w tej chwili 44 dni urlopu do wykorzystania ( )
Co mi z urlopu jak nie mam nikogo komu chce się ruszać dupę na takie wyprawy? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@matra: ja ponad 10 lat odkładałem wycieczki w góry właśnie z tego powodu, a teraz rzadko się zdarza żebym brał kogoś ze sobą (chociaż mam takiego jednego kumpla z którym chodzi się tak fajnie jak solo).
  • Odpowiedz
@europa: to w sumie dobry pomysł, wypróbuję i wtedy będzie łatwiej podjąć decyzję :)

@matra: a po co ktoś? Ja w większości sam łażę i tylko czasami się zdarzy ktoś jeszcze chętny, to idziemy razem, a tak to zawsze w górach sam ze sobą na sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w górach sam ze sobą na sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kaczorra: bo po to są one, po to one są

"Na dodatek ten stan, który dla siebie mam.
Tak ja sam, tylko sam, samego dla siebie mam.
Nie potrafię istnieć dla innych istnień,
Póki dla siebie nie mam przemyśleń."

Paweł Aldaron Czekalski - Otwarcie

#bojowkaaldarona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chrabonszcz: jakiś czas temu zwrócono mi uwagę, że przez tyle zdjęć z piwem wychodzę na alkoholika, nawet pomimo tego, że ja czasami brałem specjalnie do plecaka puszkę i wyciągałem ją tylko i wyłącznie do zdjęcia. Tak więc od teraz zdjęcia z piwem będą tylko wówczas gdy faktycznie będę je pił, bez zbędnego pozowania, a jako że dzisiaj nie piłem, to nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@europa: nie mam, nie lubię nosić, jedynie na rower zawsze zakładam, ale do chodzenia bardzo rzadko mi się zdarza. Dziś akurat nie było słonecznie, więc nie dawało ostro po oczach, ale czasami przy ładnej pogodzie faktycznie po wejściu do schroniska przez dobrą minutę nie widzę absolutnie nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz