Wpis z mikrobloga

Znacie jakieś warte uwagi strony internetowe z dużym wyborem petard w przystępnych cenach?
Bo teraz straszna lipa jeśli chodzi o te mocniejsze petardy, nie ma nawet za bardzo fp3 do kupienia na internecie, nie wspominając już o dumbumach 5,5g, chyba, że ktoś chce wydać 70zł za opakowanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

edit; jezeli ktos zna jakieś stacjonarne punkty na terenie dolnegośląska to też bym prosił o podesłanie

Z góry dzięki za każdą odpowiedź

#sylwester #fajerwerki #petardy
  • 19
  • Odpowiedz
dobra, już znalazłem, od siebie polecam fajerwerki-obornicka.pl bardzo duży wybór petard i emiterów dźwięku
  • Odpowiedz
  • 0
@pgN_ dużo jest sklepów, pirohit, petardyshop, piroart, fajerwerkishop. Z petard polecam Exploder 4 mimo że są dość drogie, mi się udało jeszcze kupić za 35zl za paczkę teraz chodzą po około 45zl za paczkę, Dwa lata temu 15zl za paczkę :/
Edit: fp3 to tylko stare na nwp. Te na ce słabe,
  • Odpowiedz
dzięki wszystkim za odpowiedzi, asortyment już leci z fajerwerki-obornicka.pl i dokupuje jeszcze wyrzutnię War Of Tanks, na filmikach genialnie wygląda
  • Odpowiedz
@eSss: myślałem nad zakupem exploderow 4 ale cena mnie jednak odstraszyła, zamówiłem za to dwie paczki PS3 bo też wyglądają świetnie na filmikach
  • Odpowiedz