Wpis z mikrobloga

Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem na kolory. (Otwórz w nowej karcie.)

Tag do obserwowania -> #liczymylockdown

Na niebiesko pokolorowane ostatnie 7 dni.

Plus przy pierwszym komentarzu -> zawołam do następnego

Chcesz być zawsze wołany? Daj plusa tutaj

Tabela zawiera średnią kroczącą (7 dniową)

Pełna tabela:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1P5lGkYE2ZFPqVXoqoTxvcd9m9hkB2ZP-XA4a-uAXgZs/edit?usp=sharing

#idziemypolockdown #koronawirus #narodowakwarantanna
taior3 - Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem ...

źródło: comment_1640080581RXHcHvBUM5j2ts6PzEO0Qe.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@bobikufel przecież dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu. Sposób prowadzenia przez ciebie rozmowy oraz obrażania rozmówcy od razu cię dyskredytuje. Idź porozmawiaj sobie z kimś na twoim poziomie.
  • Odpowiedz
@NieMaTakiego: nie ma co dyskutowac z kims takim jak @bobikufel: ktory nie analizuje wlasnych bledow w przewidywaniu przyszlosci i nawet nie jest swiadom jak slabo mu to idzie.

To jego przewidywania z przed 2 miesiecy:

ja uważam ze to co jest w podlaskim i lubelskim rozleje sie jeszcze na mazury i podkarpacie i małopolskie. Reszta Polski juz "szczytuje"

https://www.wykop.pl/wpis/61082873/#comment-216659187

Fajny ten excel

Widać na nim że aktualnie 5% Polski(podlasie i
  • Odpowiedz
nie odbiega, hojnowski powiat tak #!$%@?ło poza skalę że wydaje się tam być "OK' a nie jest


@bobikufel: Jak możecie dyskutować z gościem, który nie odróżnia podlaskiego od podkarpackiego?
  • Odpowiedz
@TomekABC123: Lipa bo się postarałem,

a poszło pewnie bo nazwałem ziomka psem i że czytałes moje wy***wy i to w sumie tyle

No trudno, nie mam zamiaru marnować jeszcze raz tyle czasu. Ale TL:DR dla ciebie bo się postarałeś jednak.

Daje cie na czarno, manipulujesz, trolujesz, podszczypujesz i prowokujesz. Szkoda mi czasu, wole się dobrze bawić.

Masz racje z tym że 2 miesiące temu błędnie zakładałem, ale tak nie zakładam teraz
  • Odpowiedz
@bobikufel: xd
Pomyliles sie wtedy, wiec dlaczego teraz znowu zgrywasz tak pewnego swoich osadow zamiast nabrac wiecej pokory i dopuscic do siebie mysl ze mozesz sie znowu mylic?

No i ostro sie zagotowales jak na zwykle wytkniecie bledow merytorycznych xd

A no i jesteś hipokrytą bo wytykasz mi obrażanie ciebie nazywając mnie stworzonkiem.

Stworzonko jest urocze, nie sadzilem ze sie obrazisz za takie cos xdd
  • Odpowiedz
@TomekABC123: tak jak psiałem, nie musisz podszczypywać prowokując bo już cie mam na czarno i nie będe się bawił w twoje gierki.

róznica między mną a szczurami to jest tak że ja widze wykres i mówię swoją teorię, a oni mówią swoją teorie i szukają pod nią wykresów.

A ty sobie tylko "zadajesz pytania z ciekawośći z tezą bez stwierdzeń" i myślisz że jesteś cwany. Jesteś zwyczajnie niepewny, arogancki i prowokujesz
  • Odpowiedz
@bobikufel: No jesli nie masz zbyt wiele wiedzy w temacie to po co wypisujesz swoje teorie? Najpierw doglebnie przeanalizuj temat a dopiero potem sie wypowiadaj, skoro moj 5 minutowy research i sprawdzenie kilku liczb rzuca wiekszosc tych teorii na kolana xd

No i jesli pare wykresow i liczb powoduje u ciebie tyle negatywnych emocji, to moze zacznij troche zyc poza internetem albo udaj sie do psychologa, bo to nie jest normalne
  • Odpowiedz