Wpis z mikrobloga

@nightrain każdy ma inne gusta, może akurat tobie się spodoba. Nie opieraj decyzji na opinii anonów w internecie. Staraj się samemu wyrabiać sobie opinię, zwłaszcza tam gdzie to nie wymaga większego poświęcenia.
@fiyrer no widzisz bo to produkt stworzony właśnie pod takie osoby jak ty. Co nie czytają książek, lubio fajno bitkę, cycki i potworki. Cieszę się że tak niewiele potrzebujesz do szczęścia, na pewien sposób jest to nawet urocze.

Są ludzie, może cię to zdziwić ale są tacy. Którzy oczekują od życia czegoś więcej.
@nightrain: Pierwszy odcinek bazuje na opowiadaniu i wypada swietnie. Potem zgadzają się jakieś pojedyńcze wątki i parę wstawek, ale główne są całkowicie dopisane. Nie miałbym z tym żadnego problemu, ale te dopisane rzeczy są wątpliwej jakości. Jako jakis tam serial fantasy jest ok.
@Nester86: A ja właśnie myślę ze polacy by to niepotrzebnie skomplikowali i w efekcie spartolili, a tak to dzięki Amerykanom jara się pół świata. No one cares about grono psychofanow z małego kraju nad Wisła
@Nester86: jeszcze nie oglądałem, chciałem jakoś przez święta, lipa ten drugi sezon?


@nightrain Dla mnie gorszy niż pierwszy sezon. Jedynie wizualnie poprawili. Z drugiego sezonu 1 odcinek jest ok.