Wpis z mikrobloga

Wykopki tak się cieszą, że stopy ugotują flipperów, a jak będzie w praktyce i co pokazał rok 2008 i lata następne?

Krach spowoduje to, że ludzie, których ugotuje miks podnoszącej się raty i inflacji sprzedadzą mieszkanie w cenie promocyjnej. Komu? Ludziom, którzy mają siano lub funduszom.

Mieszkanie to nie masło, nie będzię promocji 2+1. Kogo nie stać teraz, nie będzie stać również jak bańka #!$%@?. Zaraz po kryzysie odbije się kto? Oczywiście najbogatsi i jeszcze bardziej zdominują rynek mieszkaniowy. Oszukujcie się dalej. Sam nie mam własnej nieruchomości i moim zdaniem następne lata będą tylko gorsze.
#nieruchomosci
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@panstolec: nic nie można powiedzieć bo to ty dzwonisz? fajnie się tak z faktami oszukiwać? Fajnie, że masz dużo hajsu i się ustawisz ale dla przeciętnego polaka następne lata będą koszmarem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@sipcabej: co za brednie :)
Od poprzedniego kryzysu minęło już 14 lat! W tym czasie wybudowano dodatkowe 2 mln mieszkań. To media i RPP stworzyła krótkofalową wizję dobrobytu i zagoniła ostatnich januszy po kurniki inwestycyjne. Po ostatnim kryzysie ceny spadły okolo 30%. Tylko wtedy popyt konsumpcyjny był ogromny bo kupował wyż. Teraz kupowali już spekulacyjnie. Dlatego wtedy nie było dużych wyprzedaży bo każdy zagryzł zęby i spłacał raty. Teraz to
pastibox - @sipcabej: co za brednie :)
Od poprzedniego kryzysu minęło już 14 lat! W t...

źródło: comment_1640077961yxNKaJvLtJED82awCIAYMF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@sipcabej ale to nie moja wina, że ludzie są generalnie ekonomicznymi analfabetami. Wiedza jest na wyciągnięcie ręki. Kurde. Ludzie nawet za darmo się dzielą wiedzą w podstawowym zakresie. Marcin Iwuć, Michał Szafrański, Maciej Samcik i bogaty.men i inni. Nawet wykopkowa szkoła ekonomii może czegoś nauczyć. Ma mi być ich szkoda, że sami doprowadzili do takiej sytuacji ?
  • Odpowiedz
i co myslisz ze sledza krypto lekarze? xD lekarz ma #!$%@? wyciaga gotowke i kupuje chate bo to pewnik, nikt mu nie zabierze


@dobrowolskii: pewnik :D Pewnik to jest taki, że nieruchomości w Polsce polecą na ryj w najbliższym czasie. Daję czas max. do Q3 2023 i już będzie widać sroooogą różnicę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Zawołam Cię za 2 lata.
  • Odpowiedz