Wpis z mikrobloga

  • 14
@pawel_je obok był ziomek w gruzie i go trzepali jeszcze bardziej, nie miał jakiegoś dokumentu (ubezpieczenie lub przegląd, nie usłyszałem dobrze) i prawie się chłop popłakał.
  • Odpowiedz
@patryk-4: No to sprawdź sobie ile kosztuje wynajęcie toru samochodowego a potem porównaj to z mandatem 200zł (którego w większości przypadków nie dostaniesz)

200zł to żadna kara za robienie z siebie debila na nie-swoim terenie prywatnym
  • Odpowiedz
  • 85
@wykopiwniczanin dla mnie większa kara, to zażenowanie, że dałem się złapać na pałowaniu auta jak 18 latek, co pierwszy raz jeździ w zimie autem, ale z drugiej strony jakie to jest zagrożenie dla innych, że ja sobie zakręce bączura na lodzie?
  • Odpowiedz
strefa ruchu


@patryk-4: Na co powołali się w mandacie, na jakiej podstawie go wystawili?

Pytam, bo mam w okolicy fanów tego sportu, z którymi nie umiem sobie poradzić i jakiś fajny przepis albo artykuł mógłby nakierować odpowiednio naszych dzielnych stróżów prawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ps tutaj raczej driftują gruzy typu e36 z dziurawym tłumikiem
  • Odpowiedz
  • 1
@k__d słowo klucz to strefa ruchu. Jeśli to strefa ruchu to paragrafy takie jak na normalnej drodze (prędkość, zagrożenie w ruchu ladowum, zakłócanie ciszy itd.). Jeśli masz tam teren prywatny, to policja nic nie zrobi.
  • Odpowiedz
z drugiej strony jakie to jest zagrożenie dla innych, że ja sobie zakręce bączura na lodzie?


@patryk-4: xD to zawsze wydaje się takie proste, aż po 10/100/1000 takich bączkach ktoś nie #!$%@? w kogoś albo coś

Ale prostym ludziom nie wytłumaczysz, że pewne rzeczy trzeba tłumić w zarodku, nie pozwalając na jakikolwiek wypadek
  • Odpowiedz
@patryk-4: Parking szkoły podstawowej tylko dla osób dowożących dzieci do placówki, niestety nie ma znaku strefa ruchu.

Zgłaszałem, raczej nieskutecznie, przez appkę Mapa Zagrożeń, a na razie nie byli driftować znów, następnym razem zadzwonię na 112 i zobaczę, co powiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz