Wpis z mikrobloga

  • 0
Brał ktoś ostatnio #ps5 w #mediamarkt? Jak z dostępnością? Na ich stronie widzę, że są w sprzedaży zestawy i kupił bym na raty, ale w ostatnim momencie spojrzałem na opinie i większość z dnia dzisiejszego o tym, że walą w ciula biorąc kasę, a potem anulując zamówienie i prosząc o oczekiwanie na zwrot pieniędzy. Ktoś, coś?
  • 16
  • Odpowiedz
Ja zamawiałem u nich w niedziele i wczoraj wysłali fakturę wiec podejrzewam ze jutro będzie bo zamówienie już ma status realizacji
  • Odpowiedz
@shox: mi ratalne wisi od zeszłego wtorku na statusie: oczekuje na paragon, cokolwiek to znaczy.
Infolinia mówi, że już drukują list przewozowy, a jak pytam to czy będzie już wysłana, to mówi, że nie może mi tego zagwarantować...
  • Odpowiedz
@shox: Brałem 15.12 zestaw z dwoma padami i kamerą, do dziś nie wysłany, a infolinia wmawia, że oczekuje na list przewozowy i nie wie kiedy wyjdzie. W międzyczasie wpadł zestaw z dwoma padami i Fifa 22 zamówiony 17.12 dziś miał być, ale nie zmieścił się do paczkomatu…
  • Odpowiedz
@poco: Witaj w klubie ( ͡° ͜ʖ ͡°) wygląda na to, że problem dotyczy właśnie tego zestawu. Przed chwilą dzwoniłem na infolinie i nie ma możliwości kontaktu z osobą, która będzie wiedziała cokolwiek więcej niż widnieje na stronie. Za każdym razem informacja o drukowaniu listów przewozowych… może oni te etykiety na maszynie wypisują :D
  • Odpowiedz
@poco: Dobre sobie :D słyszałem to również dzisiaj a ogólnie chyba juz 3 raz. Mam wrażenie, że Biuro Obsługi Klienta nie ma żadnego kontaktu z resztą firmy bo nic nie mogą, a ich zapewnienia można wsadzić między bajki. Tak samo jak mieli zweryfikować i odezwać się do mnie - czekam na kontakt juz 5 dni
  • Odpowiedz
@shox: nie polecam, anulowali mi zamówienie na zestaw z Returnalem dwa dni po jego złożeniu i zamrozili kasę, twierdząc, że została już zwrócona. O tyle dobrze, że płaciłem kartą i jak oczekiwanie na zwrot się przedłuży to pójdę w chargeback.
  • Odpowiedz