Wpis z mikrobloga

Powiem tak #dpd jesli chodzi o dostawe, to sa chyba najwieksze #!$%@? wsrod firm kurierskich z jakimi mialem do czynienia.
Pracownicy BOK i to zarowno przy kontakcie mailowym, jak i telefonicznym, nie moga zrobic nic, a intelektualnie znajduja sie na poziomie ameby.

Long story short:
Paczka przekierowana na automat paczkowy.
Jeb na trackingu "bledny adres" dzwonie na infolinie, a gosc z rozbrajajaca szczeroscia naskakuje na mnie ze podalem bledny adres dostawy i kurier nie mogl go odnalezc. Jak powiedzialem, ze przy pomocy ich strony przekierowalem paczke do automatu paczkowego, to nabral wody w usta i stwierdzil, ze wysle nowa dyspozycje do oddzialu.

Szesc rozmow telefonicznych, wymienione piec maili (na ktore odpowiadaly co raz to inne osoby), zeby przekierowac paczke na adres domowy lub do innego punktu. Efekt po 5 dniach:

Paczka zwrocona do nadawcy.

#!$%@? ci w dupe DPD obyscie zdechli. I dokladnie takie samo zdanie mam o pracownikach BOK i na infolinii, ktorzy nie dosc ze nie moga nic, to w dodatku zdaja sie nie rozumiec podstawowych zwrotow i statusow stosowanych przez wlasna firme.

Odradzam wszystkim korzystanie z uslug. Nikt cie tak nie wyrucha, jak dpd cie wyrucha.

Temat podrzucilem do nadawcy z prosba o zgloszenie reklamacji. Gosc sie nawet nie zdziwil, co chyba dosc jednoznacznie wskazuje na poziom oferowanych uslug przez dpd.

#dpd #tracking #kurier
  • 4
  • Odpowiedz
@PurpleHaze W jednej rzeczy się z Tobą zgodzę, na infolini pracują dość dziwni ludzie, którzy nie wiele ogarniają. Dosłownie jakby wziąć losowych przechodnów, dać ich za biurko i kazać pracować XD I mówię to jako pracownik DPD, gdzie na codzien mam z nimi do czynienia ( )
  • Odpowiedz
@LeopoldStaff: wiesz ja do kuriera nic nie mam, chociaz nie bardzo wiem jak automat paczkowy moze miec "nieprawidlowy adres".
Ale serio na infolinii ludki nic nie moga, co najwyzej wyslac dyspozycje do oddzialu.
A na BOK mailowym, nikt nie czytal maili z opisem sytuacji, tylko przekazywali dyspozycje do oddzialu. Dostawalem za kazdym razem ta sama formulke ctrl+C i ctrl+V.

No dramat ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze:
W państwowej (tyle, że francuskiej) firmie to raczej nic dziwnego. BOK to pewnie outsourcing i to wybrany po taniości (czyli hindus + Google Translate lub bot).
  • Odpowiedz