Wpis z mikrobloga

@Raa_V: no było było, tylko, że to dementi jak właśnie sprawdziłem jest z 15 listopada, wtedy faktycznie pojawiały się te plotki. Natomiast 1 grudnia Saward twierdził, że oni serio nadal rozmawiają i jest to b.prawdopodobne. Więc nie dotyczyło to tamtej kaczki dziennikarskiej czy tam leaku z połowy listopada. Najciekawsze, że wg niego nie mieliby przejąć biznesu supercarsów, podobno jest nim zainteresowane BMW. I wg niego ma jeszcze wejść Porsche, być może
@Raa_V: no racja; żeby jeszcze przejęli Saubera to pół biedy, tak trochę lipa. Ale z drugiej strony Mclaren jako zespół kliencki Mercedesa ma jakby niewielkie szanse na tytuł. Jeżeli faktycznie Audi ich przejmie i pozostawi markę, kolory i całe dziedzictwo to spoko. To ciągle będzie Mclaren, tylko że stanie się potężnym zespołem na wiele, wiele lat. Ciekawe czy ma to związek ze śmiercią Mansoura Ojjeha w sensie MCL nie ma opiekuna
@SrebrnySurfer: bo mają technologię, pieniądze i zaplecze. A ich bliźniak Porsche ma na koncie sporo sukcesów z hybrydami (mam na myśli 919 hybrid). I mają sporo czasu na przygotowania.
Oczywiście to tylko gdybania ale raczej nie będą drugim Renault, wiecznie spóźnionym i niedofinansowanym.