Wpis z mikrobloga

można się łatwo zabić przez brak systemów wspomagających i dużą moc?


@Budo Wystarczy mózg. Jeżeli ktoś jest debilem i na lodzie daje w #!$%@?ę bez kontroli trakcji to jest jego wina, a nie tego, że nie ma systemów.

Moim pierwszym samochodem jak miałem 18 lat było E46 330i ze szperą 100%.

I właśnie dzięki temu, że miałem taki samochód, a nie słaby piździk to jeżdżę lepiej niż 99% kierowców na polskich drogach
Wystarczy mózg


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: nie, nie wystarczy. A reszta Twojego komentarza wskazuje, że jednak chyba jeździsz i jeździłeś słabiej, niż Ci się wydaje.
A jeśli faktycznie jeździsz lepiej niż 99% kierowców, to nie dzięki becie, tylko pomimo.
c3 to dobry wybor na pierwsze auto?


@petugh: Po konkretnym przegladzie, pasek rozrzadu, oleje, plyny, hamulce i generalnie integralnosc wozidla bedzie jak najbardziej okay na pierwsze lata nauki jazdy w UK. Jestes czwarty, ktorego znam z takim samochodem jako jego/jej pierwsze auto.
O ile bedzie to jasno niebieski metalic, to nie bedziesz sie nawet zbytnio wyroznial z tlumu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szerokosci!
A reszta Twojego komentarza wskazuje, że jednak chyba jeździsz i jeździłeś słabiej, niż Ci się wydaje.


@Budo O, mój ulubiony tekst ludzi, którzy mają kompleksy z powodu, że #!$%@? jeżdżą i nie wierzą, że ktoś potrafi.

Tak po prostu jest. Zwykli kierowcy nie mają nawet 1/10 moich umiejętności kontroli samochodu.
Nie twierdzę, że jestem bogiem i taki się narodziłem, wszystko jest do wyuczenia (no nie dla każdego), a większość ludzi traktuje samochód
rozumiem, ze urodziles sie z prawem jazdy? rozumiesz, ze kazdy musi sie czegos najpierw nauczyc, aby mogl to robic dobrze?


@Voltix Czy ty w ogóle przeczytałeś to do czego się odnosisz? XD

Przecież sam napisałem, że to nie kwestia mojej wrodzonej zajebistości, a praktyki:

Nie twierdzę, że jestem bogiem i taki się narodziłem, wszystko jest do wyuczenia (no nie dla każdego), a większość ludzi traktuje samochód tylko do tego, żeby przewieść dupę