Wpis z mikrobloga

Yo Mirki, sprawa krótka. Jestem na 2 roku infy na AGH, powoli myślałem nad jakimś stażem czy pracą, jednak przez pandemię nie można migrować między grupami jak się chce i praca stacjonarna odpada ( ͡° ʖ̯ ͡°). Macie jakieś doświadczenie z juniorskimi pracami zdalnymi dla studentów (elastyczne godziny, niepełny etat etc etc)
#programowanie #programista15k #pracbaza #studbaza
  • 4
@BlackiLacki:

pracuje w korpo na stażu, godziny pracy mam dokładnie takie jak chce (byle nie w weekendy) i byle bym wyrabiał godziny, nikt nawet w sumie tego nawet nie sprawdza, wpisuje grafik na początku tygodnia i nie muszę tego z nikim ustalać, często nawet zmieniam żeby było wygodnie i tyle. Wiadomo, że z firmy do firmy może się to różnić, ale pełno kumpli w innych firmach ma podobnie, IT to jest
@BlackiLacki: praca full remote, godziny dowolne, spoko jak jestem na callu o 15:30 (właśnie mam calla ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) ale często nie muszę być. Grafik wpisałem raz domyślny, ale nikt tego jakoś super nie sprawdza i pracuje kiedy chce. Chociaż zdarza się jakaś sytuacja, że klient mnie potrzebuje o jakiejś porze, wtedy jakoś trzeba się dogadać. Korpo