Wpis z mikrobloga

Jakie i czy są w ogóle w Rzeszy kuźnie czy jak to tam się teraz nazywa (dlatego nawet nie wiem, co wpisać dokładnie w wujaszka google), które wyrobiłyby mi za względnie małą kwotę (powiedzmy do 100 zł ) małej 1na 2 cm metalowej prostej części (kawałek metalu po prostu, rurka konkretnie ) w detalu (tj 1 szt. )

#rzeszow #metalurgia #kiciochpyta dla zasięgu #gownowpis
  • 26
@wzdrygac: popełnić przestępstwo ? Ja tylko pytałem, nigdzie nie napisałem, że PLANUJĘ WYROBIĆ BROŃ kretynie, za takie coś mi można naskoczyć na kant wiesz czego, a, że to nie ma kantów to ....
@grondir: Teraz to sie nazywa zwykle zaklad narzedziowy, tokarz, obrobka cnc czy cos w tym stylu itp

Albo wpisz w google po prostu wykonanie detalu na zamowienie czy cos tylko ze takie firmy raczej celuja w duze zamowienia a nie zabawy w jednorazowe wyciecie 2 cm rurki. Wiec moze predzej jakis wykopek albo pasjonat obrobki Ci to zrobi prywatnie
@grondir: jaki odbiór, wysyłka. Ale jak chcesz taką cieniutką rurkę to nie wiem czy to z aluminium jest do wytoczenia. Raczej celowałbym w stalową rurkę o dopasowanej średnicy, i przycięcie jej na wymiar. Albo krawiectwo - czy raczej kuśnierstwo - może dałoby się jakoś obszyć to skórą.
@jedzczarnekoty: co do termokurczki, to ja chcę tam metal, szczególnie, że potem chcę całość przemalować malowaniem piaskowym...
jakby co, to jak byś miał czas poszukaj jeszzcze jakichś stron podobnych stron do tej co wrzuciłeś, jak w jednej mi odmówią będę miał inne opcje, sam tez będę szukał, i tak już dzięki za pomoc, plusy lecą
Ale jak chcesz taką cieniutką rurkę to nie wiem czy to z aluminium jest do wytoczenia. Raczej celowałbym w stalową rurkę o dopasowanej średnicy, i przycięcie jej na wymiar


No właśnie w stal bym celował, jasna sprawa
@grondir: powiem Ci szczerze że nawet nie wiem czego i gdzie szukać. Ja trafiłem od tokarzy do firmy z branży rowerowej, która części których potrzebowałem dorabia, no i przygotowali wszystko, dział, temat zamknięty.
O malowaniu piaskowym nie słyszałem, może o proszkowe chodzi?
Patrząc na efekt który chcesz osiągnąć zapytałbym o takie pierdoły tutaj https://www.gameovercycles.pl bo to pierwsza firma lokalna która przychodzi mi do głowy jak chodzi o jakieś indywidualne projekty czy
@jedzczarnekoty: stary serio dzięki za pomoc ! Takich mirków szanuję, a nie sarkastycznych błaznów, trolli, czy malkontentów : nie ma szans, bo yo i sramto . Jak bysmy tak mysleli, to bysmy do tej pory z drzew nie zleźli...
Jakbyś jeszcze coś znalazł/wpadło Ci do głowey = myśl czy sklep, wal śmiało !
@grondir: sklepy/grupy modelarskie - nie wiem czy te pierwsze jeszcze istnieją, ale to jest właściwe miejsce do szukania fachowców od detali, zakłady ślusarskie, jeśli nie mają dopisku precyzyjne to nie tędy droga, kowalstwo nawet artystyczne też, oni narzędzi chirurgicznych do obróbki nie mają