Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie. Znacie jakąś firmę w #krakow gdzie zarobię z 4k na rękę chociażby z weekendami (oczywiście nie wszystkimi xd) myślałem o Valeo ale podobno straszna patologia. Bardzo chciałbym się tam przeprowadzić ale szukam jakiejs sprawdzonej firmy. Odpowiada mi praca na produkcji najbardziej. #praca #krakow
  • 20
  • Odpowiedz
@Krukologik: jeśli ktoś jest w miarę ogarnięty oraz posiada dyplom technika elektronika/elektryka/automatyka (itp.) to zapraszam na PW- mogę coś podpowiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@goferek pracowałem zawsze jako operator maszyn: wtryskarki, różne maszyny w firmie z elektroniką, trochę na cnc ale tylko 3 miesiące, aktualnie pracuje w firmie stolarskiej ale to typowa robota na taśmie więc bez szału
  • Odpowiedz
  • 2
@simpo niestety mam dyplom szkoły zawodowe jako mechanik (zmarnowane 3 lata ale nie oceniajcie mnie po tym) i teraz robię do tego liceum ale dopiero zacząłem
  • Odpowiedz
  • 0
@Krukologik w sumie też jestem ciekaw czy da się na produkcji w Krk wyciągnąć te 4 nawet z nadgodzinami. Robiłem kiedyś w pewnej firmie gdzie było to osiągalne ale raczej nie polecę tego miejsca. więcej nerwów niż pożytku z tego było.
  • Odpowiedz
  • 0
@Krukologik tak zahacza to o wegetacje, ale czasem nie ma wyjścia. MAN w zarobki na ogłoszeniach wlicza też wszelkie opcje socjalne jeśli dobrze pamiętam więc części z tej kwoty nie zobaczysz. Ot montownia jak każda inna:/
  • Odpowiedz
  • 0
@humun nie wiem czy jest sens wierzyć w komentarze z GoWork ale podobno ciężko się tam dostać z wykształceniem zawodowym i są jakieś #!$%@? etapy rekrutacji :(
  • Odpowiedz
  • 1
@Krukologik rok temu już za czasów pandemii wyglądało to tak że wysyłalo się cv jak zadzwonili to zapraszali na teścik na którym dostawało się jakaś instrukcje kilka narzędzi i miałeś złożyć jakieś ustrojstwo wg tej instrukcji pod okiem jakiejś babki z agencji HR . Potem podobno na tej podstawie było zaproszenie na rozmowę z kierownikiem ( co dalej to nie wiem bo nie pchałem się dalej)
  • Odpowiedz
  • 1
@Krukologik gdzie tam jak miałeś do czynienia z jakimkolwiek majstrowanien to ogarniesz instrukcja przypomina trochę instrukcje z jajek niespodzianek. Czemu nie szukasz czegoś związanego z już posiadanym doświadczeniem np na wtryskarkach jako ustawiacz czy coś w ten deseń? Dobrych w tym fachu zawsze brakuje
  • Odpowiedz
  • 0
@humun Chodzi o to że stawiam w sumie wszystko na jedną kartę, zwalniam się z obecnej pracy i wynajmuje jakiś pokój. Chciałbym znaleźć firmę w której ktoś był i może mi coś o niej opowiedzieć
  • Odpowiedz
  • 0
@Krukologik a i slij cv na wszystko jak leci tylko z głową dopasowując cv do ogłoszeń :p W mojej poprzedniej robocie wypisywali w ogłoszeniach n amoje miejsce jakieś dziwne normy, ze trzeba znać, jezyki obce a i tak nigdy się nim nie posługiwałem a o normie nigdy nie słyszałem :p
  • Odpowiedz