Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś pracuje z kobietami albo w pracy gdzie klientami jest spora ilość kobiet przy okazji zna podstawy Blackpilla to ujrzy ciemność i tylko ciemność.
Sam Tinder nie wystarcza do precyzyjnego zbadania rynku matrymonialnego a jeśli robiłeś eksperymenty na tej #!$%@? apce plus właśnie masz możliwość obcowania z sporą ilością kobiet to nie wiem co trzema mieć w głowie żeby negować to wszystko co tutaj opisujemy.
Odrobina spostrzegawczości i trochę sprytnego podejścia a kobiety czasem bezpośrednio czasem mniej bezpośrednio potwierdzą blackpilla.
Ja jeszcze jestem na froncie i śmiało mogę powiedzieć że sytuacja jest tragiczna a nawet tragikomiczna.
Absurd goni absurd a pojawiają się głupcy którzy jeszcze nie dostrzegają tak oczywistych rzeczy że twój charakter różowe mają głęboko w dupie jeśli nie spełnisz wymagań atrakcyjności fizycznej.
Jest jeszcze jedna chyba najgorsza grupa która neguję Blackpilla to wysocy mężczyźni atrakcyjni mężczyźni którzy w swoim obłąkanym egocentryzmie mają czelność z tej pozycji pouczać innych że są blackpillowymi szurami i wystarczyć tylko wziąć się za siebie a laski same przyjdą.
Otóż nie bo nawet do siłowni musisz mieć predyspozycje genetyczne.Silownia nie sprawi że będziesz miał grubsze nadgarstki albo węższa takie a wzroście to nawet nie ma co wspominać.

Jakby na to nie popatrzeć to każdy z nas miał blackpillowe doświadczenia przed przyjęciem na tag, mózg tworzył mechanizmy obronne po aby wielu z nas nie zwariowało ale końcem końcow nie da się negować że ziemia krąży w okol Słońca.To fakt naukowy które nie da się podważyć.
Feministki takie jak Wieczorkiewicz czy Herzyk jedyne co robią to kpia z blackpillowcow celem zdewaluowania go ale oprócz tego nie robią nic żeby obalić Blackpilla.
Siła argumentow jest przytłaczające.Co jeszcze musi się stać żeby ludzie pojęli brutalna prawdę o relacjach damsko-meskich?
Jesli w dobie tak niezaprzeczalnych dowodów dalej mamy niedowiarków to może trzeba postawić tezę że uświadomienie mężczyzn w kwestii czarnej pigułki jest niemożliwe i tak już pozostanie na zawsze.

#blackpill #tinder #feminizm
  • 13
  • Odpowiedz
@JediKnight: ciekawe jak ci co negują blackpill podważą argument że na tinderze albo masz 999 like albo praktycznie 0 , nigdy nie ma balansu xD wcale nie jest tak że wszystkie laski lecą na tych samych typów :)
  • Odpowiedz
ciekawe jak ci co negują blackpill podważą argument że na tinderze albo masz 999 like albo praktycznie 0 , nigdy nie ma balansu xD wcale nie jest tak że wszystkie laski lecą na tych samych typów :)


@PsykoSmurfer: @JediKnight: WY WSTRETNE MIZOGINY INTZELE TO JEST TINDER, WYJDZCIE Z PIWNICY TO ZOBACZYCIE INNE KOBIETY - W REALU NIE PATRZA NA WYGLAD A W OGOLE MOJ ZNAJOMY 162 CM TO RUCHA 3
  • Odpowiedz
@JediKnight:

nawet do siłowni musisz mieć predyspozycje genetyczne.Silownia nie sprawi że będziesz miał grubsze nadgarstki albo węższa takie a wzroście to nawet nie ma co wspominać.


Ale czy to powód by nie chodzić na siłownię? Gymcelling zapewnia lepsze relacje społeczne.
p0lka boi się gymcela
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nawet do siłowni musisz mieć predyspozycje genetyczne.Silownia nie sprawi że będziesz miał grubsze nadgarstki albo węższa takie a wzroście to nawet nie ma co wspominać.


@JediKnight: ale większość ludzi jak autor posta nawet się nie dowie jakie ma geny bo nie chce się dupy na siłownię ruszyć. A co tu mówić o przećwiczeniu ciężko roku albo dwóch.

ZGODNIE Z ZASADA:

"MOGLI MIEĆ W ŻYCIU CO CHCIELI, ALE IM ZABRAKŁO JAJ!"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@KupaNaStole: #!$%@? o szopenie. Sam mam chude nadgarstki i generalnie jestem szczurem, a mam zajebiste geny do treningu. Jak większość chudzielców. Tak naprawdę ciężko to może być z ulanca zrobić sylwetkę chciaz też się da.

Tylko wam brakuje najważniejszego. Chęci. Tego wam nikt nie da. Albo masz jaja, robisz swoje i bierzesz to co chcesz. Albo niemasz i jęczysz w internecie jakie to życie niesprawiedliwe.
  • Odpowiedz
@Sarza01:

Ćwiczę i chęci mam ,nie mówię żeby nie cwiczyc ale nie oszukujmy się że to niewiadomo jak pomoże gdy nie masz predyspozycji.
Ja teraz wyglądam lepiej ale to nie są jakieś spektakularne efekty.

Debilne kołczowee porady zostaw dla siebie bo nie wiesz ile pracy włożyłem by poznać kobiety.
Nie oceniają tak szybko innych ludzi.
  • Odpowiedz
@JediKnight: bo oni myślą, że akurat ich baba jest "inna niż wszystkie". Oni serio w to wierzą, że są w tym świecie niczym kapitan ameryka czy iron man, unikalne płatki śniegu, ich związki nie tyczą się statystyki bo ich baba jest inne niż te #p0lki opisywane na wykopie, ich baba miała tylko 3 partnerów seksualnych, z czego z 3 była w związku i tylko z 2 ostatnimi uprawiała seks. Ich baba
P.....c - @JediKnight: bo oni myślą, że akurat ich baba jest "inna niż wszystkie". On...

źródło: comment_1640008745bQCnc6P8loRRT7FwgfPD1S.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc:

Z tym ksztaltowaniem charaktery do 20 roku zycia to ciekawe.
Nie wiem jak mozna patrzec bez trosko na kobiety,sam bylem swiadkiem gdy kobiety odjebywaly takie numery,ze glowa mala.
Kobiety wyznaja jedna zasade czyli brak jakikolwiek zasad,wszelkie ciosy ponizej pasa dozwolone.
  • Odpowiedz