Wpis z mikrobloga

No cóż. Wylosowalem osobę którą miałem na czarnej liście.
Czas na weryfikacje minął i mój mirek się nie zweryfikował.

Od samego początku miałem przeczucie, że coś będzie nie tak. Ba! Prosiłem organizatorów żeby wylosowali mi kogoś innego ale musiałem przy mojej parze zostać. Zacisnąłem zęby i mimo niechęci do tego użytkownika zrobiłem naprawdę fajną paczkę (nawet personalizowaną częściowo z wygrawerowanym nickiem) i napisałem fajny list. I wszystko krew w piach. Nie będę pokazywał palcem ale wstydź się mirku.

#wykopaka
  • 35
  • Odpowiedz
@WolfSky: Kij mu w oko, nie zasługiwał widocznie na taką paczkę, szkoda tylko twojej pracy i zaangażowania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Może to pomysł na za rok co by przy losowaniu była jakaś opcja weryfikacji czy dana osoba nie jest u wylosowanej na czarnej liście
  • Odpowiedz
Czas na weryfikacje minął i mój mirek się nie zweryfikował.

@WolfSky: ale czas na weryfikację jeszcze nie minął, minął czas na wgrywanie zdjęć. A nie wiesz, czy je wgrał
  • Odpowiedz
  • 5
@WolfSky współczuję. Dlatego ja zawsze staram się wybadać sytuację przez anonimowe wiadomości. Jeśli odbiorca jest zaangażowany to uznaje ze mogę mu odwalić ultraspersonalizowany prezent. Jeśli milczy staram się kupować rzeczy które ew mogę zwrocic
  • Odpowiedz