Wpis z mikrobloga

Dobra, przyszedł ten czas gdzie cierpliwość moja się skończyła do tych błaznów. Nie było żadnego wielkiego bum, nie było tej super tajnej i niesamowitej, odwracającej świat do góry nogami prawdy o Wiktorii. Moim zdaniem się pogrążyli, a Instagram co niektórych to już słup ogłoszeniowy.
Unfollow dla wszystkich. Zostawiam tylko Wiki bo prowadzi sporo ciekawych akcji charytatywnych i ciekawa jestem jej osiągnięć sportowych.

Czekam na zestawienie ilości obserwujących w dzień finału i miesiąc po nim. Ciekawa jestem jak dużo ludzi straci cierpliwość to tych dziwnych ludków.
#hotelparadise
  • 11
  • Odpowiedz
@Millady oni to chyba tylko chcieli kontynuować ta hucpe co zrobili w programie żeby odwrócić od siebie uwagę i hejt, "bo skoro wszysycy mówimy że jest fałszywa to tak jest". Dramat. Najbardziej to mnie zastanawia czemu najgłośniej krzyczała o prawdzie Świnga, przeciez w programie sie kumplowaly.

Chomik @lukasz-jaros obiecywał petardy po finał i co?
  • Odpowiedz
@Millady: U większości to słup reklamowy. Klapessa chyba największy.
Chomik za to czasami podaje przepisy dla łakomczuchów. Kto by się spodziewał?( ͡° ͜ʖ ͡°)
I nikt z nich nie ma nic ciekawego do powiedzenia a tylko "wstałem, zjadłem idę na siłownię, siusiu, paciorek i spać
  • Odpowiedz
@crazy_frog: nie, Kwadratowa przoduje zdecydowanie byciu słupem ogłoszeniowym od pierwszego dnia emisji. Jak ktoś ją raz zapytał czemu jest takim słupem ogłoszeniowym to odpowiedziała, że chyba ten ktoś nie wie na czym polega praca influencera hahah, no ona chyba też nie XD
  • Odpowiedz
@Millady: mnie osobiscie przeraża ilość osób która dalej obserwuje chociażby takiego klauna, łoniaka czy marie z demonem w oczach. Szczerze nie rozumiem - ja po obejrzeniu kilku sekund ich story tracę szare komórki
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: Może i masz rację. Słup ogłoszeniowy Kwadratowej poszedł już dawno w moją niepamięć, Nie do wszystkich zaglądam, ale i tak mam dość. Sara przez chwilę miała otwarty profil...udało mi się zajrzeć, ale tam nie ma nic do zobaczenia ciekawego
  • Odpowiedz
@crazy_frog: dla mnie to oni wszyscy są beznadziejni, mieli tyle czasu do rozpoczęcia emisji i tam dosłownie nikt nie pomyślał nad kontente, nikt. A największą porażką to dla mnie jest Kwadratowa, laska robi te paznokcie, wiadomo że głownie kobiety oglądają HP, wiec przekłada się to na obserwujących i zamiast iść w to, bo te paznokciowe profile mają wzięcie to nie ona scamy reklamuje, no dramat.
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: bo to są ludzie,którzy słyszeli, że na insta się zarabia i tyle. Nie wiedzieli i nie wiedzą jak się to robi, o co dbać,no i nie mają żądnego pomysłu na siebie. Poszli do Hotelu sądząc , że zdobędą obserwaczy a kasa sama wpadnie. Ale ileż można żyć hotelem> a nie przyciągnęli niczym I tak jak zaczęli tak szybko skończą swoje karier
  • Odpowiedz
@crazy_frog: Vanessa to nawet jakiś potencjał,uważam, miała...Mogła coś z tym makijażem permanentnym działać,Jakies trochę powyżej przeciętnej ciuchy...Widać słabo spisał się kipman i ta firma Gjacza od jej managementu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oni się nadają tylko do pisania o niej w necie,ale jak już coś doradzić w sprawach biznesu,to goowno wiedzą...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz