Wpis z mikrobloga

Dobra, przyszedł ten czas gdzie cierpliwość moja się skończyła do tych błaznów. Nie było żadnego wielkiego bum, nie było tej super tajnej i niesamowitej, odwracającej świat do góry nogami prawdy o Wiktorii. Moim zdaniem się pogrążyli, a Instagram co niektórych to już słup ogłoszeniowy.
Unfollow dla wszystkich. Zostawiam tylko Wiki bo prowadzi sporo ciekawych akcji charytatywnych i ciekawa jestem jej osiągnięć sportowych.

Czekam na zestawienie ilości obserwujących w dzień finału i miesiąc po nim. Ciekawa jestem jak dużo ludzi straci cierpliwość to tych dziwnych ludków.
#hotelparadise
  • 11
@alenajpierwkawa: Może i masz rację. Słup ogłoszeniowy Kwadratowej poszedł już dawno w moją niepamięć, Nie do wszystkich zaglądam, ale i tak mam dość. Sara przez chwilę miała otwarty profil...udało mi się zajrzeć, ale tam nie ma nic do zobaczenia ciekawego
@crazy_frog: dla mnie to oni wszyscy są beznadziejni, mieli tyle czasu do rozpoczęcia emisji i tam dosłownie nikt nie pomyślał nad kontente, nikt. A największą porażką to dla mnie jest Kwadratowa, laska robi te paznokcie, wiadomo że głownie kobiety oglądają HP, wiec przekłada się to na obserwujących i zamiast iść w to, bo te paznokciowe profile mają wzięcie to nie ona scamy reklamuje, no dramat.