Wpis z mikrobloga

Gdzie znajdę te sieci dla Limana? Plażę, gdzie były zwłoki tego rybaka, oczyściłem z potworów i z przedmiotów przed tym, zanim pogadałem z Limanem, a teraz łażę po tej pustej plaży wzdłuż i wszerz nie mogąc nic znaleźć.
#kronikimyrtany
  • 7
  • Odpowiedz
@Pytongino: Najlepiej ciągle płynąć z portu w lewo. Natrafisz na wyspę ze ognistym jaszczurem (można przejść spokojnie obok). Tam nieszczęśnika pałaszują dwa topielce.
  • Odpowiedz
@BRTM: Zwłoki znalazłem zanim Liman dał mi za zadanie je znaleźć, ale nie było w nich sieci, a jak już dostałem to zadanie, to nie było zwłok XD. Dobrze, że gram na dwóch sejwach, to mam tylko godzinę do nadrobienia.
  • Odpowiedz
nich sieci, a jak już dostałem to zadanie, to nie było zwłok XD. Dobrze, że gram na dwóch sejwach, to mam tylko godzinę do nadrobienia.


@Pytongino: Też znalazłem zwłoki przed Limanem. Ale już po wzięciu questa z gildii.
  • Odpowiedz
@Pytongino: miałem to samo, w sensie też znalazłem przed dialogiem z Limanem i myślałem, że spieprzyłem sobie grę bo ten quest jest wymagany do przyjęcia do gildii, ale jak już znalazłem Limana to quest normalnie poszedł :-)
  • Odpowiedz
@saggitarius_a: Wszystko naprawione, podwójny sejw to jest jednak to. Za drugim razem znowu sprawdziłem zwłoki przez zadaniem od Limana, ale teraz były w nich sieci, czyli albo wtedy ich nie wziąłem, albo był to jakiś błąd. W sumie jakbym ich nie wziął, to zwłoki by chyba aż tak szybko nie zniknęły.
  • Odpowiedz