Wpis z mikrobloga

ale to trzeba być skrajnie głupim, żeby popierać to co pis robi z mediami.


@grayjedi: NO ALE HAJZER ZROBIŁ COŚ GŁUPIEGO W PYTANIU NA ŚNIADANIE

WIĘC POPIERAM WYWŁASZCZENIE CAŁEJ STACJI PRZEZ PAŃSTWO
  • Odpowiedz
@grayjedi: najbardziej podoba mi się jak próbują wmówić, że tvn=tvp.

TVN TO TO SAMO CO TVP PACZCIE JAK MANIPULUJO KWIIIIII

Różnica jest taka, że TVN to stacja prywatna. Jak dla mnie to mogą sobie tam nawet cały dzień puszczać balet mongolski, wyłączam telewizor i problem z głowy. Jeśli prywatna firma działa zgodnie z prawem to czemu blokować jej istnienie? Równie dobrze pisiory mogłyby zorganizować Lex Meble Agata.

TVP, natomiast, jest
  • Odpowiedz
  • 0
@atrax15 Z tego co wiem ma polską, została przedłużona w ostatniej chwili. Jeśli prezydent podpisze ustawę, to amerykanie będą musieli sprzedać cześć udziałów, żeby nie stracić koncesji.
  • Odpowiedz
  • 3
@atrax15 tu są dwie sprawy. Jedną to nieudzielenie/nieprzedłużenie koncesji, gdzie KRRiT będzie się odnosić do nowej ustawy. W kwestii koncesji ratuje ich ta holenderska. Ale- mają ja obecnie tylko na tvn24. No i koncesja zagraniczna działa tylko na satelitę. TVN, TVN7 i TTV idą głównie naziemnie, więc tutaj w ten sposób koncesji nie obejdą.
A druga sprawa, to ustawa która mówi o strukturze właścicielskiej telewizji w Polsce. Według ustawy spółka która.nienejst
  • Odpowiedz
@grayjedi: Najzabawniejsze jest grono użytkowników, którzy przyklaskują partii rządzącej w związku z ustawa lextvn, jednoczenie burzących się o jakiekolwiek obostrzenia bądź też paszporty covidowe. Można zabraniać to czego nie popieram, ale nie wolno robić tego z czym się nie zgadzam. Ot wybiórcza wolność wyboru i jednostki według wykopków()
  • Odpowiedz