Wpis z mikrobloga

38 tys km chińskich szybkich kolei. I oto chodzi! To mi się podoba. Zaraz łyknę 300 km z prędkością 300km/h za 60 zł
Z Kokosowego Miasta Haikou do Chińskich Hawaii czyli Sanya. Nie kryje łez wzruszenia kody czytam komentarze wykopowych ekspertów jak Alfayad (czy jak mu tam? zawsze sra pod moimi postami) ze w Chinach to może jest 38k km szybkich kolei ale pociągi nie kursują albo są puste bo nikogo nie stać na bilet.
LuckyStrike - 38 tys km chińskich szybkich kolei. I oto chodzi! To mi się podoba. Zar...

źródło: comment_1639917120J9JWUFP2wsF4dMO9xCGt46.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
A wiecie co jest najlepsze? Jeśli nie pasuje mi jedzenie serwowane w pociągu to za pomocą 5G mogę sobie zamówić jedzenie z dowolnej restauracji w następnym mieście gdzie zatrzymuje się mój pociąg a kurier przyniesie mi ciepły posiłek pod drzwi wagonu w którym właśnie jadę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@LuckyStrike: piwo można pic w pociągach w wagonach restauracyjnych, a palić nie wolno wszędzie i bardzo #!$%@? dobrze, bo jak chcesz śmierdzieć i się truć to rób to u siebie w domu, a nie wszystkim przeszkadzasz
  • Odpowiedz
@malalon: rozumiem ze twoja wolność zaczyna się na peronie umiejscowionym na egzotyczniej chińskiej wyspie. Spadaj dziadu LOL. Wdychaj sobie smog z pieców polskich biedaków którzy palą śmieci aby się ogrzać.
  • Odpowiedz
@malalon: a tak naprawdę twoja wolność się skończy jak ci twoja stara każe wyłączyć komputer. Ta sama która 17 lat temu pomyliła trzech Cyganów z gitarą z Hiszpanami z erazmusa.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: ale ty wiesz, że jak palisz niezależnie gdzie, to twoje włosy, ubrania, oddech śmierdzą papierosami i każdy kto chociażby przebywa w twoim otoczeniu (i nie jest palaczem) czuje od ciebie smród jak od żula?

Tak, palenie gdziekolwiek poza domem palacza przeszkadza wszystkim którzy muszą z nim spędzić czas, bo nikt nie lubi jak musi się ze śmierdzielem zadawać. No i nie mówiąc o tym, że paląc na peronie czy w
  • Odpowiedz