Wpis z mikrobloga

#gielda
Co sądzicie o JSW? JSW lata w tym roku podobnie do HCC tam cztery sesje na dużym plusie. HCC zbliża się do oporu na 25 $ i przebicie go może otworzyć drogę na północ. Węgiel koksujący dalej wysoko. Zysk JSW netto w przyszłym roku może wynieść 3,5 mld złoty. Kapitalizacja obecnie to 4 mld. Future P/E w okolicach 1 jeżeli obecna cena akcji nie zmieni się. Czy jest możliwe żeby ta cena została na tak niskim poziomie?
  • 37
@Gustav88: Załadowałem się czysto spekulacyjnie. Nie wiem czy to już dołek. Liczę na swing w okolice 37 zł. Tam się będę realizował. Do odwrócenia trendu raczej nie dojdzie. Te świece na dziennym mi się nie podobają. Nie wyglądają na takie co trend odwracają. HCC w stanach szósta sesja z rzędu na plus. Są tuż pod ważnym oporem na 25.8$.
@Trader2137: Możliwe. Dzisiejsza sesja nijaka z końcówką testując wsparcie. Nie mam na tą cheilę pojęcia co duży kapitał rozgrywa na tej spółce. Cena od 61 zł spadła już ponad 40%. Węgiel od dołka na 260$ z początku grudnia odbił na 360$ podobnie HCC odbiło i jest już tylko ok. 10% od rocznego maksa. Ciężka sprawa z tym JSW.