Wpis z mikrobloga

@ArchDelux: czyli rozumiem, że ja jako prywatny użytkownik mogę komntować poczynania Twojej Starej? i nie będziesz miał nic przeciwko?


#!$%@? ile ty masz lat że taka żenada musiałeś #!$%@?...
  • Odpowiedz
czyli rozumiem, że ja jako prywatny użytkownik mogę komntować poczynania Twojej Starej? i nie będziesz miał nic przeciwko?


#!$%@? ile ty masz lat że taka żenada musiałeś #!$%@?...
  • Odpowiedz
@skijumper: #!$%@?ła głupią akcję ale będąc fair to prawaczki na wykopie się bardzo zesrały o nią i mimo, że za każdym razem jest płacz to podobne akcje to próbowali ją scancelować gdzie się da - hipokryci xD Więc jakby nie patrzeć po za słuszną krytyką jakimś hejtem tam po mordzie oberwała.
  • Odpowiedz
@vegetassj1: napisała jedną głupią wiadomość po pijaku. Straciła pracę, jej mąż stracił prace, od tygodni dostają groźby, świry grożą śmiercią jej dzieci. Tylko samobójstwo będzie wystarczającą karą?

Koleś który pojechał na Białoruś i tam nazywa polskich strażników granicznych mordercami (tylko na trzeźwo , podając szczegóły, w bialoruskiej tv) nie dostał nawet 0,0001% takiego hejtu.

I jego jakoś nie wyzywacie. Co, już o nim zapomnieliście?

@skijumper: @TomdeX:
  • Odpowiedz
@Pierorzek: To są typowe wykopki. Zjedzą kogoś bo ktoś wyraził swoje zdanie. Dupa im pęka że ktokolwiek ma odmienne od nich. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem niesamowitą beke z ludzi którzy grozili Playowi wypowiedzeniem umów bo jakaś aktorka wyraziła swoje prywatne zdanie w necie xD.
  • Odpowiedz
napisała jedną głupią wiadomość po pijaku.


@Pierorzek: Nie jedną to po pierwsze, po drugie jest osobą publiczną i każdy wpis ma znaczenie. Pracuje w mediach, w mediach napisała co napisała i straciła w nich pracę - normalna rzecz.

Koleś który pojechał na Białoruś i tam nazywa polskich strażników granicznych mordercami (tylko na trzeźwo , podając szczegóły, w bialoruskiej tv) nie dostał nawet 0,0001% takiego hejtu.

I jego jakoś nie wyzywacie. Co, już o
  • Odpowiedz
@TomdeX: Ale po co ta Baśka jest w gorących dwa razy na 12h, czy naprawdę nie ma ciekawszych tematów, ile można tak defekować, i prawdą jest że zupełnie niewspółmiernie, banda dzieciaków, PISowskich trolli i pożytecznych idiotów, zamkną TVN a potem Wasze Cartoon Network I Disney Channel, wtedy się obudzicie
  • Odpowiedz