Wpis z mikrobloga

Przecież z tym krzesłem #!$%@? na środku, materacem i całym #!$%@? to jest jeszcze mniej miejsca niż wcześniej kiedy łóżko i pufa stały xD Dzienniczek kalorii też już dawno #!$%@? strzelił bo teraz McDonald robi za stołówkę. Oj, Odyn Odyn, a trzebało posłuchać się hejkerów i nie jechać do tej pieprzonej Anglii to i wyświetlenia byś miał nadal i łóżko normalne xD
#odyn
  • 23
@Karakan2540: przypomniałem bo właśnie wrzucił nowy film. No widać, że gość psychicznie jest wykończony ale to tak naprawdę na własne życzenie. Jak robił tego swojego vanlife w Polsce to wszystko super i wyświetlenia i widzowie i w ogóle super, a potem wyjechał na Tamizę i zaczął mu się "hejt". Widzom nie spodobały się te filmy, nikt nie chciał tego oglądać i psycha siadła bo przecież to miał być tak super pomysł,
@Kamilek2323 oglądałem wszystkie odcinki z Tamizy, ale z czasem to było juz tak nudne, ze nie oglądałem nic przez 2 tyg, a potem oglądałem ciurkiem z ekscytacja jak mecz Podbeskidzie vs Łęczna.

Adaś chyba powinien wrócić do normalnego trybu życia i pracy zawodowej, bo mu psycha siadzie ...
@ms86: ja oglądałem do czasu, aż nie zaczął wymyślać #!$%@? łóżka czy trumien rowerowych. Jak usłyszałem jego pomysły, a potem widziałem to oburzenie, że jak widzowie śmieli mu zwrócić uwagę, że to #!$%@? pomysły to już mi się odechciało.
Widzom nie spodobały się te filmy, nikt nie chciał tego oglądać i psycha siadła bo przecież to miał być tak super pomysł, a hejkery wyzywają.


@Kamilek2323: to jest ogolnie tragedia, przed wyjazdem zerowe zainteresowanie Tamiza i UK, uparl sie, pojechal, i teraz bol dupy ze wyszlo jak wyszlo. Zero myslenia przyczynowo skutkowego...

Adaś chyba powinien wrócić do normalnego trybu życia i pracy zawodowej, bo mu psycha siadzie ...


@ms86: ale
materacem


@Kamilek2323: co do tego - coz, przynajmniej odpusci hamak, jeszcze rok spania w hamaku i bedzie pogiety jak banan

P. S obejrzalem. Smutne jest to co sie dzieje z Adamem. Wedlug mnie on wymaga leczenia u jakiegos specjalisty, bo to nie jest normalne co sie dzieje z jego psychika


@Karakan2540: mowil cos ze tabletki bierze, dobrze ze szuka pomocy. Tylko jego problem polega na tym ze nie ma zadnego
@DryfWiatrowZachodnich: on załamał się i poczuł siarę jak ludzie zaczęli zauważać jego niedbalstwo i syfiarstwo. Pamiętam komentarze, że ktoś go kiedyś mijał w jakimś markecie i gość tak śmierdział, że masakra. Nie wspominam już o tym, że każdy odcinek robił tak jakby #!$%@?ł na produkcji. Te same przywitanie, odpalanie dziada, ciągłe popełnianie błędów językowych świadczących o małym zasobie słów i ogólnej wiedzy. Ludzie też mu na to zwracali uwagę, a on
Pamiętam komentarze, że ktoś go kiedyś mijał w jakimś markecie i gość tak śmierdział, że masakra.


@jotam_39: dobra, tego nie kojarze, ale to moze podlamac xDDD

Nie wspominam już o tym, że każdy odcinek robił tak jakby #!$%@?ł na produkcji. Te same przywitanie, odpalanie dziada, ciągłe popełnianie błędów językowych świadczących o małym zasobie słów i ogólnej wiedzy.


@jotam_39: mhm.... to moze miec swoj urok, on jest idealny do kotleta bo
@DryfWiatrowZachodnich: Dodam do tego jeszcze, że narzekał jak podbijali do niego widzowie, że to męczy i w ogóle fe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chłop jeździ wokół komina rozpoznawalną furą i wielkie zmęczenie jak kilka osób dziennie go pozna ( ͡° ͜ʖ ͡°)Jak tak go załamuje ciężkie życie jutubera to niech wraca pizgać na hucie i nikt mu nie będzie sprawdzał skarpet ( ͡
Dodam do tego jeszcze, że narzekał jak podbijali do niego widzowie, że to męczy i w ogóle fe ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jotam_39: a to juz w ogole szczyt, tez kojarze jak matudzil na Hubertusie ze mu zawracaja dupe jak se siedzi

Zreszta, ja nie wiem szczerze jak ktokolwiek chce z nim jeszcze wspolpracowac, zrobili mu ladna zabudowe to powoli rozbiera i ciagle marudzi co jest nie
@ms86: siądzie? Stary przecież jemu głowa już dawno odjechała. Nie ma normalnych ludzi, którzy muszą iść po pomoc do specjalisty, żeby ich nafaszerował tabletkami bo im się nie chce dupy ruszać z familoka. To jest chory człowiek od dawien dawna