Wpis z mikrobloga

@Butler: Tak. Powinni sprzedawać plastry doctorowe, a nie takimi okresami abstynencji katują ludzi. Przeżyj 1 sezon nowej serii, dalej jest tylko lepiej. Kupołem plakat i drzwi do mojego pokoju wyglądają trochę jak TARDIS
@Butler: Pierwszy sezon miał naprawdę niski budżet, jednak z każdym odcinkiem jest trochę lepiej. Późniejsze sezony maja też większy budżet, a co za tym idzie, też lepsze efekty. Jeśli po pierwszym odcinku ci się odechce, to możesz sobie obejrzeć 3x10 "blink". Jak dla mnie, to naprawdę dobry odcinek i jego największym plusem jest to, że możesz go spokojnie obejrzeć, nie znając wcześniejszych odcinków i w żaden sposób to ci nie zaspojleruje
@Butler: Najprościej to powiedzieć, ze Doktor podróżuje w czasie i przestrzeni by ratować świat.

Jednak o ile to brzmi banalnie, to jest to naprawdę dobrze zrobione i jest bardzo popularny. Najlepszym dowodem tego jest to, ze pierwszy odcinek był wydany 50 lat temu. (to od czego teraz zaczynasz, to nowa seria, liczona od 9 regeneracji doktora)
@Butler: To też jest urok pierwszego sezonu. Może się on spodobać, albo nie. Ja się do niego przekonałem po obejrzeniu drugiego odcinka i naprawdę mi przypadł do gustu Ecleston i jego gra aktorska. Po prostu on tam idealnie pasował, przynajmniej ja tak uważam :)

@Butler: Swoją drogą, to ci zazdroszczę. Móc obejrzeć wszystkie odcinki doktora po raz pierwszy. ;_;

@dk994: Czy ja wiem? Mieli najmniejszy budżet, ale miejscami Ecleston był dla mnie wręcz genialny. :D

Koniec z tym, idę obejrzeć sobie jakiś odcinek!
@dk994: @michalo94: panowie, co Wy żeście zrobili, kolejna niewinna duszyczka wciągnięta do nałogu. Gratuluję :)

@Butler: wszystkie "pełne" odcinki i parę minizodów znajdziesz tutaj, pozostałe minizody i speciale z DVD znajdziesz w moich wpisach pod tagiem #doctorwho (jbc to wołaj, chwilowo net mi działa tak wolno, że nie dam rady poszukać), ale nie oglądaj ich jeszcze, są z sezonów 5-7 :) Kolejność oglądania (w podanym torrencie odcinki specjalne są
@dk994: Są jakieś odcinki z dziesiątym doktorem od piątego sezonu wzwyż? Oglądałem trochę 9 doktora, a skończyłem oglądanie, gdy pojawił się 11 doktor, no ale chętnie obejrzałbym coś jeszcze z 10 doktorem, o ile jest coś takiego.