Wpis z mikrobloga

Mirki ojciec był u mnie w pokoju i się pytał czemu nigdzie od ponad roku nie wychodzę. I sąsiad tez był i sąsiad zaproponował abym jechał z nim w trasę. Jednodniową w nocy o 2 w poniedziałek wyjazd. Co o tym myślicie. Tata jest za jak najbardziej a mama już jest na nie i nie wiem czemu tak to narzeka ze siedzę w domu ciagle. Jechać ? z sąsiadem się jakoś dogaduje. #przegryw #wygryw #kiciochpyta #zycietruckera

Jechać ?

  • Tak. 87.4% (650)
  • Nie. 12.6% (94)

Oddanych głosów: 744

  • 26
  • Odpowiedz
@SamotnyFapino: Wydaje mi sie ze OP jest z mniejszej miejscowosci tam jest inna mentalnosc w stylu hehe dej mie mlodego przejedzie sie tirem zobaczy troche swiata,zapewne sasiad ma dobry kontakt z ojcem opa
A w trasie opowiesci z zycia truckera,op bedzie mogl popic troche piwa i tak zleci przejazdzka
  • Odpowiedz
  • 39
@Mietek_02 jedź, staraj się zbierać w życiu jak najwięcej różnych doświadczeń, to poszerza horyzonty i ogólnie sprawia, że nie jesteś życiowym debilem. Masz być obyty z różnymi rzeczami i masz na to dużo mniej czasu niż Ci sie wydaje
  • Odpowiedz
@Mietek_02: jedź - to zawsze choć minimalny procent szans, że w drodze stanie się coś, co odmieni twoje życie (nie wiem, poznasz miłość życia na stacji benzynowej), w domu te szanse są zerowe, a od tego siedzenia siądzie ci na łeb. I nie pytaj innych, tylko korzystaj z każdej takiej okazji, żeby się wyrwać.
  • Odpowiedz