Wpis z mikrobloga

Czołem #safemoon ekipa!
Czy znajdą się tu dobrzy ludzie którzy chcieliby wspomóc jednego z naszych kolegów, który padł ofiarą oszusta podszywającego się pod Support Safemoona?

Wyglądało to tak, że Michał miał problemy z zakupem Safemoona, wysłał BNB a nie otrzymał tokenów, szukał pomocy i znalazł na Twitterze: Official Support @MurphyAdelyn
Bardzo miły typ standardowo poprosił o adres portfela, hash transakcji a potem podsunął mu stronkę bliźniaczo podobną do tej z swap.safemoon i poprosił o podpięcie portfela. Myślę że domyślacie się co było dalej, portfel wyczyszczony ze wszystkich Safemoon wartych 460$

Jeśli ktoś chciałby mu przesłać trochę tokenów np. swoje dzienne reflections a może tygodniowe?! To tutaj jest jego nowy portfel: 0xB458E3d6E8242eAe873c6C12E53b2e69F0478d75

Dla tych którzy nie chcą albo nie mogą nic podesłać,mogę zasugerować formę darmowego wsparcia poprzez użycie jego referral linka do odpalenia BOTa dla HI tokena na Telegram lub Whatsapp: https://hi.com/Zbieramy
Za każdego kto dołączy do HI na tym linku kolega dostanie jednego HI tokena wartego obecnie 1,31$, dodatkowo każdy z Was będzie w stanie odpowiadając codziennie na jedno śmieszne pytanie BOTa otrzymywać 1 HI token! Po roku czasu, nazbiera się Wam tego jakieś 400$ + to co dostaniecie za polecenia. Środki się stopniowo odmrażają po roku czasu i będą dostępne do wypłaty.

To co, pomożecie?

#kryptowaluty #pomocy #bitcoin #ethereum #binance
  • 12
@cryptonews_win: cóż, najgorsze że to nie bajki a zrobiło mi się chłopa żal i chciałem mu jakoś osłodzić Święta, bo widać było że strata niecałych 2k zł była dla niego ciężka.

zróbcie jak uważacie, nikt Was do niczego nie zmusza, a kliknięcie w tego HI tokena to 30sec. Waszego jakże bezcennego czasu a dobry uczynek wpadnie :)
@farmer7: nawet jeżeli to jest prawda, to przynajmniej dostał dobrą szkołę życia. Jezeli teraz za darmo dostanie tą kasę spowrotem, to się nic nie nauczy.
Swoją drogą, jak się dał tak naciągnąć, to chyba że powinien dać spokój z rynkiem krypto...
a kliknięcie w tego HI tokena to 30sec.


@farmer7: scamem to #!$%@? na kilometry chłopcze, to nic innego jak naciąganie na wejście w to. I jeszcze #!$%@? wypłaty po roku - ja #!$%@?, scam do potęgi.

A sam koleś, dostał w dupę, nauczy się nie iść all-in.