Wpis z mikrobloga

Kilkadziesiąt minut temu zakończył się kolejny sześciodniowy tydzień pracy w obozie. Cały tydzień byłem w tym samym miejscu co ostatnio, i również dzisiaj na nadgodzinach robiłem to samo co ostatnio, tylko w innym miejscu, czyli pracowałem jako ludzki robot. W przyszłym tygodniu tylko 3 dni, bo robimy do 23, a w środę do pana doktora jadę. Ale podobno jestem wpisany na jakieś giga #!$%@? miejsce na przyszły tydzień, cykam się. Właśnie, będzie przerwa od obozu od 23.12, od 10.01. 17 dni bez obozu!!!!!112. Ale z tego powodu, nie wiem, czy będzie przynajmniej 2000 zł za grudzień, no marne szanse na to są. Dobrze byłoby znaleźć dodatkową robotę na te ostatni 5 dni grudnia, no ale to jest miasto powiatowe, to nie jest takie hop siup. Umowę będę miał do końca stycznia, czyli tak jak planowałem. Wszystko idzie prawie po mojej myśli, tylko żeby za grudzień było więcej kasy, to będzie git. Albo coś sprzedam, tylko że już nie mam co sprzedać.

#gownowpis #obozbaza #zyciebaza
obuniem - Kilkadziesiąt minut temu zakończył się kolejny sześciodniowy tydzień pracy ...

źródło: comment_1639838167vHTrcovkjnyWNng1a3lpME.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz