Wpis z mikrobloga

Uwaga wykopowicze! Dostałem najlepszą #wykopaka na świecie! Nie mogłem się powstrzymać i pochwaliłem się nią już na moim blogu!

Od razu po otrzymaniu wiadomości, że paczka jest w paczkomacie ruszyłem na wycieczkę i niosłem ją z powrotem przez całe stare miasto. A jak otworzyłem to cudo, to nie mogłem przestać się zachwycać co dostałem. Paczka szła spod Poznania od mirabelki @fajniusio

A w środku znalazły się: karma dla Dolores, długopis z jednorożcem, atlas świata, długi i obszerny list z pocztówką, słodycze (w tym cukierki bez cukru dla cukrzyka)…
Dostałem też niemieckie fiszki i kurs językowy z kryminałem (obym w końcu się zmotywował do nauki niemieckiego), praktyczny przewodnik po Dubaju (to miasto, które chcę najbardziej zobaczyć, bo uwielbiam tamtejszą nowoczesną architekturę, mam nadzieję polecieć tam w przyszłym roku), malowanie po numerkach z pandą (bo po prostu kocham pandy) oraz mapę świata gdzie mogę zaznaczyć jakie państwa odwiedziłem (to jest najlepszy prezent ze wszystkich, na razie mam na koncie 13 państw, nie licząc Polski). Tego nie przebije nikt. Dziękuję bardzo za ten prezent. Na pewno umili mi święta.

Nie mogę się przestać nią nacieszyć nooooo ( ʖ̯)

#pokapake #chwalesie
Pobierz Cukrzyk2000 - Uwaga wykopowicze! Dostałem najlepszą #wykopaka na świecie! Nie mogłem ...
źródło: comment_16398376294u7IPZDgKQMLdCwwPfM1ED.jpg
  • 1