Wpis z mikrobloga

#crpg #xbox #discoelysium #gry

Wczoraj drugi raz ukończyłem Disco Elysium i… znacie to uczucie jak przejdziecie naprawdę super grę i jest taka pustka, że nie wiadomo co robić? Włączam różne gry i mi się po prostu nie chce ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Polećcie jakieś fajne RPG na Xboxa lub PC (chętniej konsola) w które mogłem nie grać lub grać bardzo dawno i o nim zapomniałem?

Oczywiscie bez takich banałów jak Wiedzminy, Baldury, Fallouty ʕʔ
  • 48
  • Odpowiedz
  • 0
@Just_Doesnt_Know: @Uaephean: Divinity w obie grałem, jedynkę przeszedłem, w dwójce w pewnym momencie zmęczyła mnie taktyka #!$%@? obszarowek jedną na drugą, bo nic innego się nie opłacało robić.

Wasteland 3 ograne, zaskakujaco dobre było, nie spodziewałem się. Może warto dwójkę spróbować?

Filary dwójkę skończyłem, jedynką się zmęczyłem pod koniec, może spróbuje od nowa jak nic lepszego nie znajdę. Mocno przegadana w złym tego słowa znaczeniu
  • Odpowiedz
@puzonyyx: a to widzę weteran rpg. Może outer worlds? Ostatnio przechodziłem a wcześniej nie próbowałem. Kingdom come : deliverance jest też dobre. No i soulsy jeśli lubisz action rpg
  • Odpowiedz
  • 0
@Uaephean: W sumie dobry trop, bo OW skończyłem, ale nie grałem w dodatki. Zobaczę ile kosztują i jakie maja opinie. Kingdom Come to ja swego czasu byłem fanbojem, bo gra mi się tak podobała, że byłem gotów pojedynkować się z każdym kto by na nią zle powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Soulsy wszystkie, oprócz dwójki i Sekiro bo mi się nie spodobały
  • Odpowiedz
Polećcie jakieś fajne RPG


@puzonyyx: hmm z mniej oczywistych ktore sa niezłe poleciłbym:

- Lords of Xulima
- Divine Divinity
- Divinity 2: Ego Draconis
- ATOM RPG
- The Age of Decadence
- Drakensang 1 i 2
- Balrum
  • Odpowiedz
@puzonyyx: Nie no, muszę stwierdzić, że JE dobrze się zestarzał. Przede wszystkim dzięki dość oryginalnemu settingowi, różnorodności stylów walki oraz dość zwartej strukturze opowieści - nie jest przeciągnięta, przejście na 100% zajęło mi 21godzin i 33 minuty. W dodatku można to kupić za drobniaki.
  • Odpowiedz
@puzonyyx: Zainstaluj fanowski "Unofficial Patch", który w większości przypadków załatwia sprawę. Czasami może zdarzyć się zablokowania się na amen i trzeba wczytywać sejw wcześniej, jednak zdarzyło mi się to tylko kilka razy podczas całej kilkudziesięciogodzinnej rozgrywki.
Co do samej gry, to naprawdę warto. Jedna z najlepszych hidden gemów na rynku gier.
  • Odpowiedz
@puzonyyx: nie widziałem tego wpisu. Dzięki. Mam już póki co ukończyłem tylko p angielsku ale jeśli jest jak piszesz to pewnie wezmę się za drugie podejście.
  • Odpowiedz
Co sądzicie o Elexie? Nigdy w to nie grałem.


@puzonyyx: grałeś w Gothica i/albo Riseny i podobało Ci się? To bierz Elex smiało, jesli nie lubisz drewniakow od pirani to omijaj ;)
  • Odpowiedz