Wpis z mikrobloga

@bambadjan: martwy zapis

ale wymaga bo tak napisali czy wymaga bo testowałeś to?

@Rabusek: wczoraj byłem i przy praktycznie pełnej sali nie pytali mnie o szczepienie. W Macu spytali ziomka, ten tylko powiedział, że jest szczepiony i go wpuścili. Nic nie sprawdzali, zaufali ( ͡° ͜ʖ ͡°). Znaczna większość firm właśnie w ten sposób będzie działać.
  • Odpowiedz
@vladek: Chciałem tylko wypunktować hipokryzję kin. Skoro nie mają nic przeciwko, żeby klient wniósł "jakieś" jedzenie, to nie powinno im nigdy przeszkadzać, gdy klient przychodzi z czipsami z żabki.
  • Odpowiedz
@walkthru: raz w plecaku przyniosłam orzeszki - możesz się domyślić finału jak trzepali przy wejściu na seans

Teraz aż się prosi o full serwis na wynos bo jak nie to dzwonie na policje i sanepid xD
  • Odpowiedz
Ja to nie rozumiem tego jedzenia w kinach... Czarny ludzie muszą jeść oglądając film? Jak wciągający to ledwo oddychać pamiętam, a jeść...?
  • Odpowiedz
@zurawinazmusztarda: dzisiaj kupiłem z biletem samą colę, babka mi do tej torby zapakowała. Nie złapiesz torby za uszy bo ci się cola #!$%@? i wyleje, zgniotłem tą torbę z tą jedną colą w środku, żeby pion trzymało i można było nieść jakoś w ogóle i tak wszedłem na salę. Jednak było to z pewnością podyktowane troską o zdrowie dzieci, których był pełno na seansie. dzięki tej torbie zobaczą się z
  • Odpowiedz