Wpis z mikrobloga

@crest: trzeba być skończonym warchołem, żeby ciszyć mordę z zamachu na opozycyjne media. Takim totalnym warchołem, z mentalnością azjatycko - stepową. No, ale czego się spodziewać po odklejeńcach, którzy bronią nazistów.
  • Odpowiedz
@crest: co tam pisowcy, widzę że już ostatecznie ejakulowaliście ze szczęścia że mogą zlikidować ostatnią polską telewizję która jest niezależna od rządu? oj metody niczym za Stalina, tylko jedyne słuszne medium a reszta do łagru xDDDDDD tfu na was
  • Odpowiedz
  • 4
@bacaa90 no i kolejny do kolekcji (), wystarczy wrzucić śmieszny obrazek i czekać jak się zlecą żeby obrażać osoby o innych poglądach.

Nie ma miejsca tutaj na rasistowskie zachowanie mordeczko.

Miłego wieczorku ()
  • Odpowiedz
  • 10
@bacaa90 Po chuju z takim opozycyjnym medium które błagają na kolanach PIS żeby Ci zmusili mnie do X i wprowadzili system w którym żeby kupić chleb muszę się odbić paszportem dobrego Polaka, którą nadzorować będzie PIS i ten znienawidzony przez nich PIS może mi ta kartę wyłączyć, ograniczyć czy zrobić inne jaja.
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 2
@crest: nikt płakać nie będzie ale lepiej by zostali bo jako jedyny są niezależni od władzy której bat nad głową jest potrzebny
  • Odpowiedz
  • 0
@Mikka skoro już piszesz w liczbie mnogiej dzieciaczku to chociaż dodaj Towarzysze xd. A po drugie to ja tylko nawiązałem do tych pseudo urodzin co do których nawet największe lewary mają wątpliwości więc wyluzuj
  • Odpowiedz