Wpis z mikrobloga

@ostr: A, nie wiedziałem tego :) czyli każda godzina to procentowo więcej głosów potrzebnych żeby się przebić? Jest gdzieś info o tym na wykopie, czy obserwacja własna?
@kociaq: obserwacja własna. Znalezisko dynamiczne z płomyczkiem zwykle wchodzi przy 50+ nawet z zakopem jakimś. Natomiast widziałem wiele znalezisk , które się "ślimaczą" i w 23 godzinie mają 57-58 bez zakopów i nie wchodzą jeszcze. Oczywiście też kwestia ile z tego głosów mogło być z zielonych multi , z tego samego IP i się nie liczą itp. Who knows. No ale ogólnie dynamika znaleziska się liczy.
@Lord_Blizzard: zauważyłem oglądając Thora jeszcze raz, potem na noc do roboty i jak wstałem to dodałem (tak zainspirowało mnie znalezisko o Thorze i czwartku - tak pewnie bym olał sprawę ^^)
@maciejkiner: :( i padły nasze teorie. To nie wiem może im dłużej na wykopalisku tym większa szansa ,że kilka głosów zostanie anulowany za multi itp. ? Bo sporo znalezisk , które siedzi długo na wykopalisku ma pod 60 i nie wchodzi jeszcze często. Eh cóż niezbadane są ścieżki znalezisk :P.
@ostr: 60 glosow to nie zawsze to samo. Ogromne znaczenie ma kto kopie, czy do tego sa zakopy (nawet pojedynczy wiele zmienia) i za co. Ale zakladajac, ze potrzeba 60 zielonych glosow przy braku zakopow, to tak samo potrzeba ich w pierwszej jak i w ostatniej godzinie.