Wpis z mikrobloga

Jako inwestor nie pozwolę na nieproporcjonalny udział/przepływ kapitału na linii Polska-Kambodża.
Dlatego dla Was moi kochani, stworzyłem kontr-ofertę do oferty znanej nam z Kambodży.

Proponuję dzierżawę moich pól uprawnych w Polsce, każdy kto zainwestuje w 1 hektar mojej ziemii (tak na marginesie zostanie miliarderem) może liczyć na zysk w wysokości 69% w skali roku (wiem, że to trochę mniej % niż w ofercie z Kambodży ale tutaj mamy pewny zysk). Wystarczy zainwestować 39900 dolarów za 1 hektar dzierżawy na 25 lat. Całe moje gospodarstwo jest w pełni przygotowane i dostosowane do przynoszenia zysków. Gospodarka zarobkowa mojego/naszego gospodarstwa polega na sadzeniu/uprawie Polskich Ziemniaków i sprzedaży ich do Kambodży.

plusy inwestcji:
-Polski Ziemniak to ulubiony owoc kampuczańskiej społeczności
-zagwarantowany kontrakt na sprzedaż długoterminową w kwocie 3.10$/kg, zysk w drugim roku (mogę w tajemnicy zdradzić, że kontrahentem jest wysoko postawiony ksiądz z Polski (groszem śmierdzi i to bardzo))
-obsługą inwestycji zajmuje się jeden z najlepszych w swoim fachu, specjalista od marketingu i biznesu na region Azja-Wschód (na tą chwilę nie mogę zdradzić jego personaliów ale napiszę że w środowisku ma pseudonim Mieszany Kińczyk)(jeden z atutów - deklaracja gwarancji door to door)
-zagwarantowany kontrakt z najwiekszą w kampuczańskim kraju destylarnią alkoholu (północno-wschodnia część Kambodży, więcej info dla zainteresowanych) - nadmienię, iż kontrakt jest super, aczkolwiek (to na duży plus) rozliczenie tranzakcji obywać się będzie w proporcji - 1% przelew bankowy, 99% przelew wirtualnej waluty (prezes destylarni przekonał mnie, że ta nowa wirtualna waluta to przysłowiowe "złote runo" - każdy chce to mieć a on to ma, hmmm... i ja mu uwierzyłem)

minusy inwestycji:
-kontrahenci deliktanie wpomnieli o jednym z kierowników inwestycji, niejakim Majkelu (może stwarzać problemy), spotakłem go w kampuczy i potwierdzam, jest to poprosty deb.l. Kirownik przez 30 minut opowiadał swoje historie gdzie on to nie podróżował, co on to nie robił. Szybko odłączyłem się od jego przekazu i uświadomiłem sobie, że ludzie z mojej wioski w Polsce, którzy nie wyjechali nawet poza powiat są bardziej kumaci od niego i bardziej zaradni a co więcej mają bardziej logiczny przekaz zdarzeń i swojego myślenia

W razie pytań o inwestycję odpiszę w następny piątek ;)))
ALe zawsze można dopisać swoje plusy i minusy inwestycji do czego serdecznie zachęcam;)))

#raportzpanstwasrodka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@roburto: Rozważę bardzo poważnie inwestycję bo widzę, że to absolutny pewniak ale czy jest opcja, żebym przyjechał wydzierżawił hektara, postawię sobie szałas i posadzę cebulę. Widzę ogromny potencjał w polskiej cebuli.
  • Odpowiedz
@adik75: jakis czas temu w Norwegi pisano o przemycie cebuli z Polski do Norwegi.Polakowi wszystko sie oplaca przemycac,wstyd pozostal....niestety
  • Odpowiedz
@Hana1: To jakiś bohater narodowy. Jak śmiesz hejtować???!
Ja widzę ogromny potencjał w cebuli. Już dogaduję kontrakty na sprzedaż od 4 roku po posadzeniu. Zanim jeszcze wydzierżawił mi farmę na cebulę.
Będę oczywiście też kisić. Poza tym znalazłem niszę i moja berbelucha z cebuli stanie się sławna na całym świecie. Będę sobie spokojnie pędził pierwszą na świecie cebulówkę leżakowaną w beczkach po sherry, marynował i kisił cebulę i śmiał się z was, bo będę zaradny. A znamy wciąż jeszcze tylko jedną osobę, która jest zaradna.

W zasadzie to mogę już wyemitować cebolocoiny i będziecie wspólnikami w projekcie. 100 mln cebulocoinów po 1USD w pierwszym rzucie. Apkę, która na telefonach będzie wam pokazywała ile warte są cebulocoiny to mogę stworzyć nawet jutro bo będę miał trochę czasu a to pikuś.
Rocznie wartość wyrażona w dolarach waszych cebulocoinów będzie rosła o 360% (będziecie widzieli w apce ile aktualnie są warte) a sprzedawać je będzie można już od 10 roku istnienia cebuloplantacji. Przez ten czas zanim będzie wprowadzona do aplikacji możliwość wymiany i sprzedaży cebulocoina oczywiście będziecie tylko zobowiązani do wypłaty dla mnie 20% rocznego wzrostu wartości waszego portfela. Tylko 20% mi płacicie w dolarach, więc macie wzrost realny inwestycji o 300% jedynie trzeba trochę poczekać na odblokowanie
  • Odpowiedz