90 minut i gol Lewandowskiego w wygranym przez Bayern meczu z Wolfsburgiem (4:0). Robert zakończył rok kalendarzowy z 69 ( ͡° ͜ʖ ͡°) trafieniami.

Ze statystyk widać, że częściej strzela w klubie niż reprezentacji (a to zaskoczenie), niesamowita historia jest też taka, że niemal 69 procent trafień Roberta w tym roku to strzały prawą nogą.

W mijającym roku Robert nie wykorzystał dwóch rzutów karnych.

A ja mam jeszcze kilka dni do zastanowienia się czy ciągnąć licznik w przyszłym roku, bo nie ukrywam, że od czasu viaplay nie chce mi się tak często oglądać meczów na streamach.

#mecz #pilkanozna #liczniklewandowskiego #lewandowski #bayernmonachium
a.....1 - 90 minut i gol Lewandowskiego w wygranym przez Bayern meczu z Wolfsburgiem ...

• 6
@aut91: potrzebujemy hakera co nam stworzy piękny strim z. Viaplay bez reklam itp tyłu tu programistów że ktoś by umiał, serwery walnąć gdzieś w Indiach czy innej Azji zeby nie spadło z rowerka