Wpis z mikrobloga

@Hayzee: Gniję za każdym razem gdy w jakimkolwiek wydaniu informacyjnym wciskają tą propagandę jak to dzieciaczki nie chcą na kwarantanne, zdalnego nauczania, tylko chcą siedzieć w szkole zamiast w domu bo "hur durr tu są koledzy, koleżanki i pani nauczycielka" xD W mojej rodzinie, oraz rodzinie od strony różowej jest w sumie kilunastu srajtków w wieku 7-16 lat. Przekrój styli rózny: jest dwóch cichych przegrywów, kilku małych pędzli, kilku kujonów z
@Plp_: mało które dziecko powie Ci prawdę - wyuczone
Mówią, że chcą zdalne, ale jak przyjdzie kamera i zapytają to „tęsknie za kolegami, nauczycielami i szkolnymi korytarzami”, bo jak to tak „obrażać” majestat szkolnictwa polskiego
@Hayzee: a ja myślę że mogło tak być. Znam kilka osób które po to właśnie zaszczepiły się. Jak masz "szczęście" to dzieciaki w podstawówce czy LO idą kilka razy w roku szkolnym na kwarantanne. Te bez szczepienia odc. Jak masz szczepienie to nie masz kwarantanny WTF
@armacoder: Serio tak trudno uwierzyć że dzieciaki które spędzają w zatłoczonej szkole większość czasu ciągle trafiają na kwarantannę i przez to mogą chcieć się zaszczepić? Ja się zaszczepiłem na grypę żeby nie leżeć w wyrku tydzień.