Wpis z mikrobloga

#przegryw #badoo #tinder
Wróciłem po dłuższej przerwie. Po wznowionych próbach odmiany życia. Nic nie wyszło. Zawód, huśtawka emocjonalna. Dalsze próby?? Jak mnie ktoś przekona. Wszystko zgarniają najlepsi, jesteś przeciętny będziesz tłem. Jak coś będzie się kręcić to na chwile. Kwestia czasu kiedy chad się pojawi, a pojawi się na pewno. Człowiek stara się, gadkę mam niezłą, jestem kreatywny. Dochodzi już do momentu, gdzie laska w zasadzie nie ma tajemnic, takie coś to nie z byle kim. Podjeżdża lepszy koleś i w chwilę deklasuje całość co się budowało. Jego kilka słów ma większą wagę niż tysiąc Twoich. W moment stajesz się przy nim nikim. Problem jest w laskach, które nie mają zasad, moralności, nieustannie szukają kogoś lepszego. To co było nie liczy się w ogóle. #!$%@?**** jestem.
  • 9
@Jacob_seven:
Wykopek w końcu się dowiedział jak działają apki randkowe, chcesz za to medal? :)
I nie #!$%@? głupot, też byś przerzucił chęć do rozmowy na lepszą laskę gdyby ci się trafiła a z poprzednią zerwałbyś kontakt.
@Jacob_seven:
No więc skoro boisz się tego, że zostaniesz odstawiony, zghostowany i ktoś zerwie z tobą kontakt to serio usuń te apki, bo z tego co widzę twoja psycha może tego nie wytrzymać.
Będąc na Tinderze musisz liczyć się z tym, że w każdej chwili możesz zostać wymienionym na kogoś lepszego. I nie ma w tym absolutnie nic dziwnego - ludzie szukają tam określony typ osób i nie będą marnowali czas
@Jacob_seven:
Jest sens jeśli będziesz podchodził do tego w sposób pragmatyczny tj. żyjesz swoim życiem, pracujesz, studiujesz, rozwijasz pasje czy cokolwiek innego a Tindera i rozmowy z laskami stamtąd jako dodatek do tego wszystkiego i na zasadzie "a co ma być to będzie".
Swoją drogą jak wyglądało twoje odstawienie przez laskę? Usunęła parę bez słowa, zghostowała, nie przyszła na umówione spotkanie? Rozwiń temat.
@Jacob_seven:
To cóż po takim czasie powinien wyklarować się już lepszy kontakt, słabo z jej strony, że nie napisała o co chodzi, bo mimo wszystko trochę już ze sobą pisaliście. No w każdym razie życie toczy się dalej, ale musisz mieć świadomość, że takie sytuacje ponownie ciebie spotkają.
Problem jest w laskach, które nie mają zasad,


@Jacob_seven: to nie do końca tak, trochę za dużo zwalasz na nie. Nie będę ich adwokatem, ale...

Człowiek który ma zasady rozpoznaje ludzi którzy mają zasady. Facet który jest wartościowy, rozpoznaje wartościowe i bezwartościowe dziewczyny i nie sypie pereł przed wieprze. To co powinieneś wziąć pod rozwagę to postawienie swoich zasad i swojej wartości w tym miejscu w którym faktycznie są a nie