Wpis z mikrobloga

@DyrektorInternetu:

fizjologia człowieka tak nie działa xD produktywność przy pracy powyżej 27 stopni celcjusza spada średnio o 4-5% na stopień, często jest tam 35-37 stopni, więc wniosek nasuwa się sam, nie wyobrażam sobie #!$%@?ć w takich warunkach to i się im nie dziwie


Nie wyobrażasz sobie zapie#dalac w tych warunkach, bo jesteś z Europy. Ja widziałem, jak ludzie zapie#dalali przy 40-stopniowym upale w cieniu i to nie w europie. Tam nie
@Mr_3nKi_: Jak ja gardzę tym teleturniejem. Dobrze, że szybko spadło to z anteny. Utrata dobrego imienia i obnażanie się z własnych problemów za pieniądze.

Teraz wykopki brandzlują się, bo facet powiedział coś o pracy czarnych i inteligencji kobiet zgodnie z ich poglądami, ale jestem pewien, że te same wykopki wylewałyby jad w komentarzach, gdyby trafiło tutaj np. nagranie z gościem przyznającym się, że jest prawiczkiem, bądź z dziewczyną, która odpowiedziałaby "tak"
ze wystarczy z takimi osobami porozmawiać i można się dowiedzieć, że oni nie przystosowali się do życia w ciepłym klimacie (tak by wysoka temperatura im nie przeszkadzała), pomimo przebywania w takim klimacie przez całe życie.


@Nowelizacja: Ale ty nawiązujesz do komentarza @DyrektorInternetu? bo już sie pogubiłem xD

u nas jak mamy 30 stopni w lecie to ludzie w chacie siedzą i nic im się nie chce, wyobraź sobie że masz
Zresztą kurczę, kilkanaście razy odpowiedziałeś zgodnie z badaniami wariografu, po czym wykładasz się w jednym momencie i przegrywasz pieniądze. Wracasz z niczym, a jeszcze rodzina i przyjaciele odchodzą od ciebie, bo powiedziałeś o nich prawdę na oczach dwóch milionów widzów. Zawsze-miałem-łeb-do-interesów.jpg


@BapitanKomba: o to właśnie chodziło xD

Mnóstwo jest/było takich programów telewizyjnych. Ma być kontrowersja, wielkie emocje - to wszystko generuje ogromne pieniądze.
@Nowelizacja: Toć w europie mamy zmienne temperatury i zawsze ( nawet polacy) narzekają, ze jest za zimno, za gorąco.

Afryce, czy a tej południowej Ameryce nie ma takiego problemu, bo przez większość roku jest stała temperatura ( piekarnik). Tutaj w europie mamy zmienną temperaturę i zawsze jest ciężko sie przyzwyczaić. Oni tam mają upał 24/7

Rozmawiałam m.in. z kilkoma Włochami i oni też twierdzili, że ciężko wytrzymać w temperaturach często występujących
@Mr_3nKi_: właśnie sobie odpowiedziałeś: "Toć w europie mamy zmienne temperatury i zawsze ( nawet polacy) narzekają, ze jest za zimno, za gorąco".

Pogoda wpływa na człowieka, nawet jak w danym klimacie spędził całe życie. Praca w upale jest bardziej wymagająca, niezależnie od miejsca urodzenia. ty twierdziłeś, że jak ktoś rodzi się w danym temperaturach, to znaczy, że jest do nich przyzwyczajony, więc nie odczuwa ich aż tak bardzo. To błąd, tak