Wpis z mikrobloga

Z takich innych kwestii, ja naprawdę nie wiem skąd przeświadczenie, że laski lecą na kasę. Mam jej w #!$%@? i naprawdę nie zauważyłem, by laski się wokół mnie z tego powodu kręciły, ba - kobiety z którymi byłem, były tymi pieniędzmi w ogóle nie zainteresowane. Przyznam szczerze, że przez ostatnie 2 lata, kiedy doszedłem do zarobków 5-cyfrowych, mimo sporej liczby randek, 3 związków, z dwudziestu lasek z którymi spałem, nie odczułem, by jakakolwiek spotykała się ze mną z powodu pieniędzy i jeśli je przyciągałem, bądź odpychałem czymkolwiek, kwestia moich finansów była dla nich absolutnie nieistotna
#blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 16
@HFL-przed-30:

Kasa na pewno Ci pomogła ale rację że wygląd jest najważniejszy ale w mojej ocenie wzrost (szeroko pojęty dyformizm,grubość kości,mięśnie ,frame,masywne dłonie , penes) > morda> status>pieniądze
Jakie są twoje parametry?
Kasa na pewno Ci pomogła ale rację że wygląd jest najważniejszy ale w mojej ocenie wzrost (szeroko pojęty dyformizm,grubość kości,mięśnie ,frame,masywne dłonie , penes) > morda> status>pieniądze

Jakie są twoje parametry?


@JediKnight: aktualnie się spasłem po związku masakrycznie i wyglądam w cholerę gorzej niż przed nim
185/92kg innych rzeczy poza długością penisa nie mierzyłem, a jej nie podam
Przed związkiem 185/89kg ale dużo lepszy %bf