Wpis z mikrobloga

@mojwa: @fruity: Nie oszukujmy się, chodzi również o cenę. Pół roku temu kupiłem spoko jeansy w Wranglerze (zapłaciłem około 300 złotych). No ale kuchnia jego mać! Po pół roku wyglądają tak samo jak spodnie z Reserved za 120 PLN. Po co więc przepłacać?
@Eligo: ja z kolei keidys wciagnaem za 250 Levisa czy cos tego pokroju i dlugo sie odbrze trzymaly. do czasu az matka przez przypadek nie wrzucila czerwonego czegos -.- z jasnych jeansow zrobily sie roznowe. A tak zajebiscie lezaly na mnie :/
@Eligo: te lee co podałem kupisz za ~150 pln i dobrze się trzymają. po jakimś czasie wytarł mi się kolor w miejscu gdzie noszę portfel, ale sam materiał spoko. a wranglery tak już mają że są takie szmatławe, ale za to są fajnie miękkie od nowości. 300 zł za wranglery nigdy bym nie dał - kupuję na wyspach za 30-40 eur jak mam okazję i nie oczekuję że będę je miał
@Eligo: wiesz, z lubym jezdzimy do factory outlet i za spodnie placi max 150, zwykle 100 i mniej. ja w big starze czasem dostane spodnie za mniej niz 50 zl ;)