Wpis z mikrobloga

Pacjent covidowy zapytany w szpitalu czy się szczepił: nie proszę Pana, bo tak naprawdę to nie wiadomo co to tak naprawdę jest

Ten sam pacjent przyjmuje litry płynów infuzyjnych, zastrzyków, najróżniejsze leki - od przeciwbólowych do antybiotyków, od najróżniejszych firm farmaceutycznych (nawet znienawidzony pfizer by się znalazł), nawet uwagi nie zwraca jak się mu kolejną kroplówkę podpina, nie umiałby pewnie wymienić poprawnie nazwy jednego leku, bron Boże powiedzieć co ten lek robi i nie ma problemu xd

#koronawirus #neuropa #bekazprawakow
  • 138
  • Odpowiedz
@LiamRockwell: Zauważasz różnicę między lekami stosowanymi od lat i porządnie przebadanymi pod kątem działania i powikłań, a szczepionką wprowadzoną na szybko, która tak naprawdę nie wiadomo czy nawet działa? Szczepiłem się na covid, ale Twoje porównanie jest kompletnie z dupy.
  • Odpowiedz
  • 1451
@GeWa już mi się nie chce odpisywać na tą waszą srake, więc last time: została przebadana i to całkiem dokładnie, na grupach dziesiątek tysięcy ludzi, co jest zawarte w raportach.

Żaden rząd nie wprowadziłby szczepień na taką skale źle przebadanym preparatem, bo mogłoby to roznieść służby zdrowia od środka, destabilizując sytuacje w tych krajach. No ale żeby prezentować myślenie na takim poziomie to byście boty musiały mieć więcej niż jeden neuron
  • Odpowiedz
porównanie kroplowki z witaminami do robionej na szybko szczepionki na covid czyli eksperymentu medycznego xDDDDDDDDDD


@mateos11: Tiaa, ja podejrzewam że takie porównania to jest jakiś nowy NOP u kovidian ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 113
@taktoto nie wiem, póki co obecnie można ją stosować. Niestety można, bo wiadomo, że gremium specjalistów od medycyny na codzień kopiących rowy, kierujących uberkiem oraz sprzedających ubrania w sieciówkach na pewno by się sprzeciwiło takiemu pomysłowi. Niestety głupki profesory z 40 letnim stażem na polu medycyny podjęły inną decyzję ()
  • Odpowiedz
@LiamRockwell: A co robi Pfizer w tej chwili? Lata po urzędach, aby nie ujawniać badań nad szczepionką przez najbliższe 70 lat, aby nikomu odszkodowań nie wypłacać.
  • Odpowiedz