Wpis z mikrobloga

Wasza uroda blednie już przy Czeszkach i Litwinkach, nie mówiąc o Ukrainkach i Rosjankach, które są tysiąc razy od was ładniejsze. Większość z was to pyzy o świecących mordkach, krzywych nogach i słowiańsko-żydowskim typie urody.


Polki uważa się powszechnie za nację tanich koorew, które dają obcokrajowcom na drugiej randce


http://www.wykop.pl/link/1725006/zona-ze-wschodu-one-marza-o-mezu-obcokrajowcu/#comment-18151292

#shitwykopsays #przegrywmocno
  • 19
Taką mam opinię. Nie mam rankingu najpiękniejszych kobiet, ale gdybym miał go robić to spora liczba nazwisk na nim byłaby żydowska. Pierwsze miejsce pewnie też.


@Baron_Al_von_PuciPusia: Fun fact: istnieje teoria spiskowa, że Żydzi wiążą się z najładniejszymi gojami, by utworzyć nadczłowieka - inteligentnego, pięknego i bogatego.
Wasza uroda blednie już przy Czeszkach i Litwinkach, nie mówiąc o Ukrainkach i Rosjankach


@kate1990: Byłem zarówno na Ukrainie jak i w Rosji. Potwierdzam to spostrzeżenie. Kobieta, która w Polsce jest uważana za "zjawiskową" pod względem urody tam.. hmm.. tam prawie każda, "normalna" dziewczyna, którą spotyka się na ulicy - taka jest. Znakomita większość - bardzo przystojna, zadbana, z lekkim makijażem, gustownie ubrana i kulturalna, o przyjaznym usposobieniu. Po prostu -