Wpis z mikrobloga

Nie było kiedyś tak, że obstawiało się np. kupon 5 z 6 i jak miałeś przy 6 z 6 do wygrania 300zł, to 5 z 6 to jest np 240zł? A teraz jak widzę to przy 1 błędzie na Fortunie nawet nie zwraca włożonej kwoty, bo kursy musiałyby być ogromne i np z 50zł zwraca 35. Przy 1 błędzie, sick.

#bukmacherka #fortuna
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nowywinternetach: właśnie przez #!$%@? Chelsea kasa przeszła bokiem. W ogóle mam wrażenie że nawet cashout u nich jest czysto teoretyczny, jeszcze nie miałem żadnego zakładu w którym byłby aktywny. A w superbet wiecznie mam przeliczane cashouty
  • Odpowiedz
@ravnov: Wolałbym zweryfikować czy to wina buka, czy tak się rozlicza te kupony 4 z 5, 5 z 6 itd.

A co do cash outu to oni mają chyba tylko early, czyli przed rozpoczęciem spotkań. Słabe. Na unibet jest lepiej, ale tam nie wolno grać.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach nie moglo tak być.
Jak grasz 5 z 6, to masz tak naprawde 6 zakładów ako na wszystkie kombinacje. Stawka jest rozbijana na te 6 zakładów.
Jak masz 6 z 6 to jest 1 zakład.

Czyli jak miałbyś 6 zakładów o kursie 1,38 za 50zl, to:
1) dla zakładów 5 z 6 wygrywasz:
0 błędów: 6x1,38^5x(50/6)x0,88
1 błąd: 1,38^5x(50/6)x0,88

2) dla zakładu 6 z 6 wygrywasz:
1,38^6x50x0,88
  • Odpowiedz
@arondre: Pomijając, że kiedyś podatku nie było*

Ogólnie nie wiem jak to było liczone, ale po prostu odejmowało się ten jeden mecz z kursu całkowitego. Ale może mi się śniło.

Czyli np. zamiast 60x3=180 to 60x2.40=ileś tam.
  • Odpowiedz