Wpis z mikrobloga

@jestemaska: Cóż za wykwit intelektu tu się nam objawił.
Taka merytoryczna, oparta na faktach, rzetelnych argumentach, pozbawiona emocji, wskazująca na dogłębną znajomość tematu wypowiedź.
Nieszablonowe myślenie, wręcz kontestacja modnych trendów dowodzi niezależności intelektualnej.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@neutronius: no źle mnie chyba oceniłeś, conajmniej od 2 lat śledzę temat na bieżąco, ale w moim rozumieniu wykop to nie miejsce na długie merytoryczne wypowiedzi pozbawione emocji wskazujące na obeznanie w temacie i podparte podręcznikami. Rzucam przynętę, jeśli jest tu ktoś, kto również ogarnia temat to może dorzucić coś od siebie i a nóż osoba 3 poczuje się zaintrygowana i sama zagłębi się w świat tej patologii :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jestemaska: Dla mnie największa patologią jest brak kontrolnych badań lekarskich. Możesz zostać myśliwym w wieku 20 lat, po czym do śmierci ganiać z bronią i nikt nie sprawdzi czy jeszcze coś widzisz albo czy nie poprzestawiało ci się coś pod kopułą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gawronfly chlopie nie rob fikołów, pierwszy nazwałes mnie Julką. Czy jest bardziej "gimbazowe" słowo na wykopie? Serio już spokój, zrób sobie kawe weź kilka wdechów i milego dnia, pa